Wpis z mikrobloga

SIEMA MIRCY, sluchajcie mam takiego kolege
wstyd go kolega nazywac, raczej osoba ktora znam lub kojarze, albo jeszcze lepiej - OSOBA PUBLICZNA, tak o nim mowmy.

no i ten osób publiczny ma ogolnie w zyciu przestraponowane, bo wszyscy wiedza, ze bił swoja uposledzona konkubine, z milion razy sie zeszczal w gacie na imprezach, malo tego, kiedys sie waflowal z kobieta o lzejszych obyczajach niz normalnie i wyciekl do internetu filmik jak przyjmuje od niej twardy silikonowy owal w anus. mocne rzeczy, ale to nie koniec rewelacji z nim zwiazanych, niemniej jednak typ sobie w ramach obrony uroil, ze jest artysta czy cos takiego.

tak czy siak, chlop sciemnia, ze sie ogarnal, ze nie jest biseksualista, ze defekuje sie do toalety a nie w gacie i ogolnie stara sie "odbudowac swoj wizerunek" i zaczal od tego, ze wszedl na forum ze smiesznymi obrazkami i zaczal ZGLASZAC MODERACJI UZYTKOWNIKOW ktorzy go 'obrazaja' ;D ja mysle, ze to moze byc analna zemsta za to, ze przez lata tzw "hycle azora" napedzali mu solidna psychoze i frendzel zwyczajnie bal sie wyjsc do zabki po mietowke. ten paniczny strach jaki zaszczepilo w nim forum ze smiesznymi obrazkami sprawia, ze dzis, nasz bohater jest rudobrodym amiszem popisujacym sie zdolnoscia strzelania z pupy. donosicielstwem.

chwila, nie mowcie tylko, ze frajer, nie obrazajcie go! on na serio sporo sie wycierpial. a gdyby to Tobie nie stawal fiut, nie umialbys przeleciec laski z showupa bo masz miekkiego, gdyby cala polska sie z ciebie smiala, to byloby Ci milo? no wlasnie. bardzo sie martwie o tego kolege, mam nadzieje, ze zmadrzeje w koncu i zamiast udawac inteligenta z frajerskim zacięciem to znajdzie sobie w zyciu jakas trzezwa pasje i nie bedzie krzywdzil innych ludzi oraz siebie.

SORKI, ZE NIE NA TEMAT, A CO TAM U RAFATUSA BO PONOC WROCIL I MIAL STRIMKA OSTATNIO? :D MOWICIE, ZE ILE ZAROBIL, 10PLN?

#patostreamy
#rafatus
  • 8
  • Odpowiedz
@decadence: Myślę, że może się kiedyś ten kolega starać powiesić na pralce bo wie wewnętrznie, że jego życie jest warte tyle co nic. Nikt normalny go nie przyjmie do pracy, na streamach już nie będzie zarabiać bo ludzie go mają w dupie gdyż jest mitomanem, a nawet własna matka pewnie go nie chce znać.
  • Odpowiedz
@decadence: A co to za koles, co o nim opowiadasz? Strasznie przestraponowane musi miec zycie. Moze złóżmy sie na jakis krem do higieny analnej i wyslijmy mu w prezencie? Trzeba byc czlowiekiem dla kazdego. Nawet dla analnych cw*eli, mitomanów, konfidentów, straponiarzy, ludzkich psów, meskich prostytutek, meneli spiacych na rodos, zebrakow skomlących o donejta, uposledzonych filozofow po szkole robienia pączków i dla innych podobnych tez
  • Odpowiedz