Wpis z mikrobloga

Dziś kolejny dzień robolstwa w fabryce wśród januszexów i innych przegrywów, bez perspektyw, bez szans na awans i lepsze zarobki, byle tylko odbębnić 8 godzin, wrócić do domu, poćwiczyć, poczytać i przelać swoje znudzenie życiem na nutki. Do tego wziąłem na śniadanie ryż z tamagoyaki i sunomono, co będę konsumował pałeczkami jak na p------------o j-------a przystało, a co mirasy znów skomentują niewybrednymi tekstami o byciu dziwakiem i jedzeniu jak normalny człowiek

Ahh gdybym tylko miał w sobie tyle ikry żeby odpowiedzieć "zamknij mordę patusie i żryj te swoje kanapki z salcesonem". I tak bym tego nie zrobił, bo nie ma pracy dla ludzi bez wykształcenia.
Jakże trudno jest być ambitnym, inteligentnym przegrywem.
#przegryw #praca
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dodam, że właśnie w/w osobniki czczą takie osobniki, którzy byli TACY SAMI JAKI ONI, a którzy dopuścili się aktów przemocy


@smacznyy: Tak, z pewnością kilka przypadków psycholi oznacza, że każdy z tego tagu to potencjalny masowy morderca ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze się czujesz?
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: Od tego się zaczyna, typie. Oni tez byli tacy sfrustrowani, że nie ruchają aż pewnego dnia cos w nich wybuchło i z----------i parę dziewczyn i typów, których uwazają za "wzór mężczyzny" (kwadratowy ryjec) a na koniec popełnili s---------o i to właśnie czeka tych z tagu. Ostatni przypadek aktu przemocy dopuszczony przez jednego z nich miało miejsce 20 maja tego roku, więc coraz częściej dochodzi do fali zabójstw dopuszczonych wśród
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: Kilka osób. Kilka wystarczy żeby uznać, że są to niebezpieczni ludzie i zagrażają innym swoją chorobą. Czym zasłużyły sobie ich ofiary na taki los? Bo jakiś psychol, który wkręcił sobie zmyślony świat przez jakiegoś trolla i z tego wszystkiego ten psychol postanowił z---------ć te trzy studentki i tego jednego typa? Jeśli zawczasu nie zatrzymamy tego dopóki to się nie rozkręciło na masową skalę to z--------ą i nas. Chciałbyś być
  • Odpowiedz
@smacznyy: Popełniasz typowy błąd poznawczy zakładając, że wklejanie obrazków z żabą pepe i wpisywanie śmiesznych tekstów na wykopie prowadzi do czegokolwiek "groźnego". Przeczytaj chociażby teksty pana Rodgera którego przywołałeś - ten człowiek miał socjopatyczne zaburzenia od młodości, np. fantazjował o zamordowaniu swojego młodszego brata. Twój - przepraszam za wyrażenie - wysryw ma merytoryczną wartość tekstów dziennikarek z lat 90 typu "ci, co grają w gry komputerowe potem zabijają na żywo,
  • Odpowiedz
  • 1
@smacznyy napisałeś żeby się lepiej odżywiac i zdobyc różową i tak jest zawsze z wami normikami. Na lewo i prawo się chwalicie jakie życie fajne i łatwe a jak się prosi o rady to tylko "idź pobiegać", my żyjemy w innych światach
  • Odpowiedz
@MshL: Napisz mi na P.W jaki jest Twój problem skoro NIE możesz zacząć dbać o siebie i o swoje zdrowie oraz DLACZEGO nie możesz uprawiać żadnego sportu/podjąć jakieś aktywności fizycznej czy chociażby DLACZEGO TEŻ nie możesz znaleźć sobie jakiegoś kreatywnego zajęcia/hobby w czymś w czym będziesz mógł się rozwijać dlaczego tego nie chcesz zrobić? Co stoi Ci na przeszkodzie? Upośledzony umysłowo jesteś?
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak:

Popełniasz typowy błąd poznawczy zakładając, że wklejanie obrazków z żabą pepe i wpisywanie śmiesznych tekstów na wykopie prowadzi do czegokolwiek "groźnego".


Niczego takiego nie zakładam. Mówię tylko, że osoby, które naprawdę w to wierzą czyli ta "mniejszość" z w/w tagu są skłonni w najbliższej przyszłości zaatakować i zabić drugą osobę tylko dlatego, że przez swój chory umysł uznają, że ta osoba jest "lepsza" od nich.
Dlatego te spirale trolli
  • Odpowiedz
@MshL: Kiedyś napisałem wam #przegryw rady co i jak zacząć to mnie oczywiście stado leni zjechało. Nie rozumiem w czym jest problem z rozwijaniem hobby i zamianą hobby w zarabianie w pracy, uprawianiem jakiegoś sportu czy rozwojem osobistym by wyrwać się z pracy na produkcji czy jakiegoś magazynu (żadna praca nie hańbi). Ja mając 20 lat też zaczynałem na produkcji (elektronika), a dzisiaj siedzę w wygodnym fotelu, klimatyzowanym
  • Odpowiedz
@rumapark:

Większość #przegryw myśli, że każdy normalny człowiek (facet, kobieta) poznali swoją drugą połówkę od tak bez żadnych starań.


#przegryw że ich "wzór mężczyzny" tzw "chad" (zdeformowany ryjec) to myślą, że takim facetom różowa spadła z nieba, że oni tylko siedzą w piwnicy tak jak oni tylko z ta różnicą, że im z nieba spadła różowa i oni ją ruchają, a oni też siedzą w piwnicy
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: Nie myślisz o konsekwencjach swoich działań skoro nie dostrzegasz skutków, jakie idą za tą spiralą. Uwierz mi, że są na świecie ludzie, którzy naprawdę w to wierzą, a przykłady Ci podałem do czego wiara w te sektę doprowadza
  • Odpowiedz
@smacznyy: Nie udowodniłeś żadnej korelacji między ludźmi z tagu przegryw narzekajacymi na swój los, a socjopatami. Twój błąd logiczny polega na tym, że uważasz, że przegryw może doprowadzić do rozwoju socjopatii i w efekcie zabójstwa, a tymczasem NIE da się ZOSTAĆ psychopatą, musisz się takim urodzić. I jeśli jednocześnie jesteś przegrywem, to jakiś nieogarnięty człowiek, np. dziennikarz, napisze potem, że to przez przegryw, a tymczasem NIE, to przez bycie socjopatą.
  • Odpowiedz