Wpis z mikrobloga

Dziś kolejny dzień robolstwa w fabryce wśród januszexów i innych przegrywów, bez perspektyw, bez szans na awans i lepsze zarobki, byle tylko odbębnić 8 godzin, wrócić do domu, poćwiczyć, poczytać i przelać swoje znudzenie życiem na nutki. Do tego wziąłem na śniadanie ryż z tamagoyaki i sunomono, co będę konsumował pałeczkami jak na p------------o j-------a przystało, a co mirasy znów skomentują niewybrednymi tekstami o byciu dziwakiem i jedzeniu jak normalny człowiek

Ahh gdybym tylko miał w sobie tyle ikry żeby odpowiedzieć "zamknij mordę patusie i żryj te swoje kanapki z salcesonem". I tak bym tego nie zrobił, bo nie ma pracy dla ludzi bez wykształcenia.
Jakże trudno jest być ambitnym, inteligentnym przegrywem.
#przegryw #praca
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anonimizator69: @peja_ricardo12: @Cesarz_Nieruhato: @cukrowyburakatakuje: Właśnie mordki nie kumam tego typu typów jak ten autor tego postu: @Cesarz_Nieruhato: i reszta s--------n umysłowych, że czemu nie wezmą się za siebie, nie rozwijają się zawodowo tylko użalają się na gównianej stronie (_ ) przecież to jest k---a takie proste żeby starać się rozwijać i polepszyć swoje życie, no chyba, że
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: Dlatego już od dawna mam ten tag na czarno i wrzucam tam każdego innego usera, który zaczyna p-------ć jak oni. Też im próbowałem pomóc i również zostałem obrażony przez nich. Dla mnie to chora paranoja jakaś, bo nie wiem czy Ci ludzie są upośledzeni umysłowo czy trollują ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MshL: Zacząć się lepiej odżywiać, uprawiać jakiś sport (można w domu ćwiczyć hantelki nie są drogie, a allegro daje możliwość rozłożenia sprzętu na raty jeśli nie masz wolnych 300 PLN na hantle) i małymi kroczkami, to takie proste, znajdź sobie jakieś hobby ja Cie chłopie nie znam nie wiem co lubisz robić, ale jak masz coś co sprawia Ci przyjemność (oprócz p---------a kocopołów na gównianej stronie, bo to akurat jest
  • Odpowiedz
@MshL: Możesz nawet wziąć sobie jakieś zwierzątko kota czy psa, albo inne, jeśli różowy zauważy, że lubisz zwierzęta, to już plusujesz u niej. Musisz być po prostu fajnym gościem, który zna swoją wartość i coś sobą reprezentuje, bo wygląd to sprawa drugorzędna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@smacznyy: właśnie przez takie zielonki/trole ludzie tacy jak ty, czyli w sumie większość bagatelizuje problem przegrywu bo myśli, że to właśnie tacy ludzie co tylko oglądają hinskie bajki i żrą ryż pałeczkami xDD
Prawda jest zgoła inna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@smacznyy:
Nie napisałem tego do ciebie tylko w odwołaniu na twoją odpowiedź do tego posta

kiedy kolor nicku jest jakimkolwiek wyznacznikiem i podziałem klas wśród społeczeństwa?

Zielonki najczęściej trolują, i ponowie napiszę; nie pisałem o tobie tylko o
  • Odpowiedz