Wpis z mikrobloga

Echh, w tym roku miałam zaplanowane trzy podróże. USA, Finlandię i Hiszpanię. Wszystko idzie nie tak - w USA koronawirusowy kataklizm, Finlandia nie dla Polaka, a Hiszpania znów się stacza. Myślicie, że istnieje jakiś procent szans, że w pierwszym tygodniu wrzesnia będzie możliwy wyjazd do Espanii? Przynajmniej jeden wyjazd wypali? :( Mam bilety do Walencji. Mam wywalone w wirusa, chodzi mi jedynie o otwarcie granic/kwarantannę. :(
#koronawirus #hiszpania #podroze #podrozujzwykopem #zalesie ##!$%@?
  • 10
Myślicie, że istnieje jakiś procent szans, że w pierwszym tygodniu wrzesnia będzie możliwy wyjazd do Espanii? Przynajmniej jeden wyjazd wypali? :( Mam bilety do Walencji. Mam wywalone w wirusa, chodzi mi jedynie o otwarcie granic/kwarantannę. :(


@Praemislia: istnieje. Oprócz noszenia maski, nic nie wskazuje na totalny lockdown / confianza
@#!$%@? bardzo konkretnych jeszcze nie bylo bo ja bardzo chcialem na kwitnace wisnie poleciec ale terminowo mi marzec/kwiecien nie pasuje i tu jest zgryz. Generalnie okolo 14-20 dni, airbnb/booking, karta na pociagi i jazda. I jesc wszystko co dziwne i japonskie! :D
Jak Ci sie chce cos podpowiedziec jakies protipy co do japonii to bede wdzieczny ^^