Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy mieliście mieliście jakichś znajomych, z którymi ograniczyliście mocno kontakt? Mam kilka takich osób, z którymi chciałbym uciąć relacje na zasadzie gotowania żaby. Jak to wyszło w waszym przypadku?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f16ce3e83e35d1fc753bf30
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==================......................] 45% (105zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania ziomek, którego uznawałem za przyjaciela stwierdził że jestem nudny, odzywał się tylko jak chciał zajarać zioło, wolał ćpać niż robić coś konstruktywnego w życiu, więc stwierdziłem że go #!$%@? i znalazłem sobie ciekawsze zajęcia niż kontakt z nim. Bezceremonialnie. Po prostu uciąłem temat bez ostrzeżenia.
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli czujesz, że taka osoba może mieć na Ciebie zły wpływ i jest wręcz toksyczna to nie ma co się zastanawiać. Generalnie urwanie takich kontaktów wychodzi na dobre. Warto otaczać się osobami, które cię wspierają i ciągną do góry, a nie wręcz przeciwnie. W moim przypadku zawsze odżywałam po odcięciu się i teraz mam całkowicie stabilne życie a towarzystwo dobieram ostrożniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania Mam paru takich. Z jednym ostatnio chciałem zerwać kontakt i go nie wpuscilem do domu jak reszta znajomych weszła xd chamsko ale teraz nie mówi mi nawet część na ulicy i mam spokój. Trochę to dziwne, widuję go co jakiś czas bo mieszka ze 100m ode mnie a mamy prawie po 27 lat i mijanie się jak obcy ludzie wydaje mi się gowniarskie ale chyba trzeba czasem takich środków żeby przestać