Wpis z mikrobloga

@pseudointeligentny: @PreczzGlowna: Mam znajomą, która pochodzi z obwodu wołyńskiego. Chyba z Łucka jeśli dobrze pamiętam. Rozmawialiśmy kilka lat temu na tematy UPA i tego co się tam działo. Opisywałem tę rozmowę gdzieś na Wykopie. Generalnie jak u nas są skrajni narodowcy, tak u nich są podobne ugrupowania. Ukraina to nie jest jednopoglądowy twór. W różnych regionach ludzie mają różne poglądy. Większość Ukraińców wcale nie marzy o mordowaniu innych jak to
Mam znajomą, która pochodzi z obwodu wołyńskiego. Chyba z Łucka jeśli dobrze pamiętam. Rozmawialiśmy kilka lat temu na tematy UPA i tego co się tam działo. Opisywałem tę rozmowę gdzieś na Wykopie. Generalnie jak u nas są skrajni narodowcy, tak u nich są podobne ugrupowania. Ukraina to nie jest jednopoglądowy twór. W różnych regionach ludzie mają różne poglądy.


@UberKatze: Poglad zapewniam jest jeden ... od niepamietych czasow Lachy okupowaly ukainska ziemie,
@UberKatze: mieszkałem 4 lata na Wołyniu (w tym roku skończyłem tamtejszy uniwersytet) powiem, że tam ludzie nie mają nic do Polaków. Po co? Dlatego, że większość ludności tak czy inaczej pracują w Polsce. Albo ktoś z ich rodziny.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@UberKatze: Żaden z nich nie ujawnia się ze swoimi poglądami, bo wiedzą że dostaliby przez to po mordzie. Nie oczekuj, że powiedzą ci prawdę w biały dzień w stanie pełnej trzeźwości. Piłem z niejednym wódkę i nawet przy stosunkach koleżeńskich otwarcie przyznaliśmy, że jako narody się nie lubimy.

Fajny link ogółem. Jednak SS to armia zbawienia.
@UberKatze: Śmieszne jest to jak wykopki nie rozumieja tego co widza. Przeciesz ewidetnie odpalili race w celu zrobienia zdjec przez fotografa a nie żeby zrobić jakieś dymy. Przynajmniej tak wynika z obrazka z artykułu. Mandat powinni dostać ale mogli też nie wiedzieć. Nic poważnego się nie stało tak naprawdę, a oni chcą odrazu ich deportować xD. Nie ma to jak być deportowanym za zrobienie zdjecia ( ͡° ͜ʖ ͡