Wpis z mikrobloga

@SleepingKarma: mogłaś/eś odpisać po prostu, że za dużo amatorów pcha się do zabawy w MMO^^ ;-) W WoWa grałem parę lat kiedyś i skończyłem na TBC/Wotlk, a moje pierwsze wrażenie po odpaleniu GW2 to ogromne podbieństwo do WoW, wiadomo że nie kopia 1:1 tylko mają tam wiele własnych (często moim zdaniem lepszych) rozwiązań.
W każdym razie nie trzeba za nic płacić więc warto samemu sprawdzić. :)
Pozdro :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drim: ciężkie czasy dla mmo nastały. Z darmowego i dobrego to nie ma nic. Sprawdź sobie gw2, mnie odciągnęło na dosyć długi czas od wowa. Jak nie chcesz płacić abo, to zawsze możesz grać na pirackich serwerach, ale to akurat średnio polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) miesięczne abo wowa to koszt średniej pizzy miesięcznie, więc nie jest tak zle, a nic lepszego za bardzo nie ma na
@drim: Jeżeli problemem jest abontament w wowie dla Ciebie to polecam prywatną scenę- znajdą się tam zarówno p2w i pobugowane serwery ale napewno mogę gwarantować jakość nadchodzących privów Atlantiss karazhan tbc i tauri wow wotlk. Jak chcesz być bardziej obeznany w sytuacji privów to możesz poczytać lub sam popytać https://www.reddit.com/r/wowservers/