Wpis z mikrobloga

Komentarze w AJAXie, czyli bez odświeżania strony - kolejna fajna opcja, która niebawem pojawi się w nowym Wykopie
  • 203
  • Odpowiedz
skryptów nie uzywam. większość słów zamienionych przez autocenzure rozumiem, więc mi tam bez różnicy. co ma działać to działa póki co
  • Odpowiedz
Tak btw to według mnie lepiej byłoby jakby słowa cenzurowane były za pomocą gwiazdek zamiast krzaczków, bo czasami trudno się zorientować gdzie jest cenzurowane słowo a gdzie nie. k$#%a - k***a. Prawda że ładniej?
  • Odpowiedz
Ajax ajaxem czemu mi się firefox wiesza na 5 sekund przy każdym wczytywaniu komentarzy? Co otworzę kolejny wykop, cała przeglądarka wisi przez parę sekund.
  • Odpowiedz
@kulek1981 nie wiem czego oczekujesz - a czemu jest ciemno? - bo słońce nie świeci - to jest twoje pytanie - bez żadnej wartości...

ps. ajax będzie niebawem - to znaczy że JESZCZE GO NIE MA
  • Odpowiedz
chodzi mi o to, że stary wykop chodził jak burza, komenty nie powodowały zawiechy, teraz każdy wykop to zgrzyt. Występuje to tylko przy wczytywaniu komentarzy, reszta strony bezproblemowo idzie.
  • Odpowiedz
@kulek ja nie mam takich problemów - nie wiem, z czego może ten problem wynikać - ale śmiem trwierdzić, że wykop pod względem skryptów się nie zmienił - jedyne co to szata graficzna
  • Odpowiedz
Lepiej dodajcie możliwość przełączenia pomiędzy aktualnym trybem komentarzy, a tym waszym "fajnym". Jak ten ajaxowy zacznie się sypać to znów będzie bunt.
  • Odpowiedz
mi już i tak strona wykopu chodzi jakbym odpalił Crysisa we flashu, dawajcie więcej opcji, dawajcieeeee! ale będzie fajnie, jak pokaz slajdów! zamiast wykopu slajdkop...
  • Odpowiedz