Wpis z mikrobloga

Komentarze w AJAXie, czyli bez odświeżania strony - kolejna fajna opcja, która niebawem pojawi się w nowym Wykopie
  • 203
  • Odpowiedz
Praca z Ajaxem czystym relaksem!

Się pojawią to ocenimy.. generalnie to chyba ok, gdyż Pan powiedział: Nie będziesz przeładowywać strony po próżnicy.
  • Odpowiedz
Kiedy naprawicie przewijanie kliknięciem myszy w wykopokazywarce i poprawicie mwykop? Od razu mowie ze tylko pytam, nie mam pretensji jak niektorzy.
  • Odpowiedz
Właśnie - mwykop. Na Operze Mini wolę korzystać ze zwykłej wersji wykopu, bo na tej mobilnej tekst nie dopasowywuje się do ekranu, co jest bardzo denerwujące.
  • Odpowiedz
@Chudy_ - a nie dodałeś kogoś do obserwowanych? Bo pewnie na profilu wyświetla się tylko 25 ostatnio dodanych osób, stąd wykop się nie zmieścił na liście.
  • Odpowiedz
Brawo. Mam pytanie. Czy jeżeli mój brat chce założyć konto na wykopie to muszę wysłać maila, że to jest mój brat i, że korzystamy wspólnie z jednego kompa? Pytam bo zbanowano mi moje konto i brata za multikonto i na razie tylko ja mam konto. :P Sporadycznie mógłby wykopać moje znaleziska ale tylko jakby mu się spodobało.
  • Odpowiedz
Znowu kombinujecie z limitem plusów i minusów? Oceniam kilka komentarzy i już "Wyczerpałeś limit głosów. Spróbuj później."
  • Odpowiedz
mi tam się jeszcze nigdy żaden limit nie pojawił - i pewnie nie pojawi - nie plusuje za dużo - minusy też nie są ode mnie zbyt często dawane - rozwaga - to jest to czym się kieruje ;]
  • Odpowiedz
ps Cieszę się bardzo, że administracja cieżko pracuje by:

a) usprawnić serwis

b) iść z duchem czasu - to wielki plus w mojej ocenie
  • Odpowiedz