Wpis z mikrobloga

i tak oto prężny wykopie skasuj 3/4 swych użytkowników ! zgodnie z punktem 3 paragrafu 4 regulaminu wykopu, wszyscy miejcie bana (wypowiedzi na płaszczyźnie rasistowskiej, wulgarnej, nieetycznej). Nie prościej zastosować metodę ostrzeżeń ? tak o, ni z gruszki, ni z pietruszki sru ! i po koncie. Gratuluję.
@morgancar2 - a w sumie to co za różnica - dostaje się bana - to można założyć inne konto - ot tak. A ranking? phii to tylko dodatek - nic ponad to, no chyba, że ktoś zawsze pragnie być pierwszy, najlepszy etc - jego sprawa - wtem niechaj waży słowa w dwójnasób. pzdr.
@morgancar2: A po co ci ostrzeżenie za multikonto? Poniosło cię i z emocji założyłeś kolejne? Z komentarzami to jeszcze rozumiem, że można przymknąć oko jak się komuś zdarzy raz czy dwa, ale multikonto? Jak to w ogóle chciałbyś wytłumaczyć? Ban i do widzenia.
@morgancar2: Fakt, nie wspomniałeś. Sądziłem, że twoja wypowiedź odnosi się do wcześniejszej od "otoboke" oraz "m__d". Jeśli tak po prostu naszło cię na taki post to sorry.

@borysses: To fakt i pewnie za samo posiadanie multikonta nie banują. Natomiast jeśli łamie ono paragraf 4, punkt 6 regulaminu to zapewne wtedy banują. Jeśli jest inaczej, to trochę dziwnie i raczej wymaga zmiany w regulaminie.
Proszę ograniczcie ilość komentarzy na stronie - wzór? Moja strona joogle.pl - zobaczcie jak są przedstawiane wyniki wyszukiwania - to nie spam, zobaczcie jak szybko to działa
A może administracja stworzyłaby forum na wykopie. Można byłoby tam np. proponować nowe funkcje na wykopie, łatwiej skontaktować się z administracją, pogadać, itp. Wiem, że są grupy, śledzik, formularz kontaktowy, itp ale to nie to samo.

PS Wiem, że już były takie propozycje i wykopy na ten temat, ale można by przynajmniej spróbować.
no to jak już robicie dodawanie w ajaxie to edycja też powinna być w ajaxie bo bez sensu jest otwierania nowego okna do edycji komentarza, są nawet do tego pluginy do jquery.

Po za tym może jakieś autosugestie w wyszukiwarce to przecież też nie dużo roboty a ładnie się prezentuje, oraz jak pisali co niektórzy wyżej zróbcie coś z komentarzami bo tam np. przy pokazywaniu minusowych komentarzy jest chyba slideToggle a efekt
@archeon: sam się wykop z wykopu. artykuły o JKM to tylko prezencja ludzkiego zdenerwowania tym, co się obecnie dzieje. większość z wykopujących (w tym i ja) uważa, że wie o polityce i jej działaniu choc trochę więcej niż znajomość terminów "polityka miłości" czy "polska jest najwazniejsza". są ewidentnie zdenerwowani i internet traktują jako dość niezależne medium i propagują to, co wydaje się być logiczne, sensowne - przynajmniej bardziej niż medialny szum
SPGM1903, szacunek! - przywracasz mi nadzieję w Wykopowiczów. Nie mam nic do JKM chociaż nie jest moim faworytem, ale to co się dzieje na wykopie z JKM uważam już za przegięcie. I nawet nie o to mi chodzi że jest tu tyle o JKM,

ale bardziej o argumenty jakich jego wyborcy tu używają. Zgodzę się tylko z jednym - powinna być debata TV z udziałem wszystkich kandydatów i wścieka mnie, że mój
Witam jestem nowy na wykopie chociaż przeglądam go już bardzo długo... Chciałem się podzielić spostrzeżeniami. Na początku mojej przygody od razu spotkałem się z cenzurą tzn. z blokowaniem wykopywania i zakopywania tutaj: http://goo.gl/wC9o To jest wykop m.in o gościu bez krawata

(nie zagłosuje na niego bo to zbyt kontrowersyjny człowiek), a wg. idei: "Wykop to serwis tworzony przez użytkowników." Mógłby to wyjaśnić jakiś mod? Naruszenia regulaminu nie mogłem się doszukać wiec mam
@pathron: Na tym portalu admini decydują co ma się znaleźć na głównej, a co nie. Po prostu mają humory. Ewentualnie może być to jakaś dziura jakich tu wiele i ktoś sobie blokuje znaleziska jak mu popadnie. Pytałem się administracji ostatnio w pewnym (również zamrożonym) znalezisku, ale admini mnie olali i zostałem zaminusowany.
tak jak napisał Kecarg - albo admini umyślnie blokują część znalezisk (bardzo prawdopodobne), albo wynika to z dziur w systemie, który przypomina ser szwajcarski, no ale teraz mamy komentarze w ajaksie przecież!

najgorsze jest to że pewnie admini blokują znaleziska wg uznania, ale nie raczą wprowadzić jakiegoś oznaczenia (pewnie dlatego że blokady zdają się być dośc losowe)