Wpis z mikrobloga

Dlaczego green out działa? brałem olejki cbd, ale takiego czegoś jak po green out nie czułem nigdy. Widziałem relację rollmops'a i wynika badań, THC to są tak małe ilości że to nie powinno działać, a CBD często w innych produktach jest więcej niż tu. Wiadomo też że produkt jest 100% legitny brak zakazanych dodatków. Macie jakieś wytłumaczenie ? niby coś z odpowiednimi terpenami, ale czy one są w stanie aż tak mocno zwiększyć działanie tych śladowych ilości THC ?
#greenout #cbd #narkotykizawszespoko #marihuana
  • 43
  • Odpowiedz
@washingtonplx: gdyby miało 0.1% to byłoby to 65mg thc na butelke a tyle na pewno tam nie ma, według mnie jest gdzies z 0.02% może 0.03. Thc wystarczy bardzo mało bo około 5mg żeby poczuć działanie. To cała filozofia
  • Odpowiedz
@washingtonplx
0,2 % to może mieć maksymalnie susz z którego się korzysta do produkcji. Ich produkt ma dużo więcej i oficjalnie nawet pisali ile mg THC ma ich produkt na mirko. Nie pamiętam już dokładnie ilości, ale z wyliczeń wychodziło, że jak najbardziej była to ilość wystarczająca, żeby się zbombić.
  • Odpowiedz
@KillzoneJ: testowałem ekstrakty terpen'owe i one tak nie działają jak CBD czy THC więc nie przekonuje mnie to tłumaczenie, może odkryli nowy psychoaktywny kannabinoid w jakieś odmianie podobny w działaniu do THC. Potrzebne jest badanie full wszystkich kannabinoidów, ale mops powiedział że to sporo kosztuje i zrobił tylko na najpopularniejsze
  • Odpowiedz
@KillzoneJ:

Dzięki! Co do tych ośmiu gram w żelkach to w opisie produktu jest napisane:

1 porcja zawiera 8 mg naturalnych fitokannabinoidów, flawonoidów i terpenów z konopi siewnej.


a nie, że 8 mg THC
  • Odpowiedz
@mindrape: zlecił mops, ale płacili właściciele green out, więc nie jest 100% niezależne. Próbowałem ich specyfiku na samym początku i teraz słyszałem że nowa wersja jest 2 razy mocniejsza. Nie daje mi spokoju co tam jest że działa jak działa. Myślałem sobie, może duża dawka CBD, kupiłem wiec CBD i zrobiłem ciastka z olejem z 10g CBD, ale tak nie działa jak green out, sprawdzałem różne terpeny nawet takie mało popularne
  • Odpowiedz
@washingtonplx: Strasznie dziwne. Kiedyś jak reklamowali się na mirko to w jednym komentarzu podawali rzekome wartości THC i CBD w mg, ale to były dużo większe ilości niż wychodzi z tych badań...
  • Odpowiedz