Wpis z mikrobloga

Mirki, ostatni raz nad polskim morzem byłem 15 lat temu i mam pytanie. Wpadł mi tygodniowy urlop za niecały miesiąc i uznałem że chciałbym co nieco zobaczyć. Chciałem odwiedzić Słowiński Park Narodowy i ogólnie Łebę i okolice bo nie miałem jeszcze okazji.
Czy w połowie sierpnia muszę liczyć się z dzikim tłumem turystów? Czy może nie ma tragedii? Jak z noclegami - rezerwować coś last minute czy lepiej teraz? Może ma ktoś jakiś fajny ośrodek do polecenia w Łebie i okolicach?

#morze #turystyka #leba #baltyk #wakacje #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
Ciężko coś wywróżyć jak będzie w sierpniu. Właśnie siedzę w Jastarni i praktycznie na każdym domu są wywieszki o wolnych pokojach. Rok czy dwa temu byłoby to niedopomyślenia.
  • Odpowiedz
@Fajoski: ja byłem w czerwcu w Dębinie ale ośrodek typowo dla dzieci bo mam kaszojada małego ale przynajmniej plaża piekna, Słowiński park niedaleko, Łeba, ustka, rowy, jezioro Gardno, szlaki rowerowe, w sezonie pewnie wiecej turystów
  • Odpowiedz
@Fajoski: Ja na właśnie ten termin przez booking noclegi ogarniałem w Łebie, pewnie możesz czekać, ale wybór będziesz miał mniejszy
  • Odpowiedz