Wpis z mikrobloga

Naprawiliśmy zapamiętywanie ustawień wielkości czcionki i szerokości Wykopu (dla niezorientowanych opcje w prawym górnym rogu nad Dodaj znalezisko)
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naprawcie także opcje dodawania użytkowników do obserwowanych. Wczoraj dodałem samego siebie do

obserwowanych osób, nabiłem sobie kilkadziesiąt obserwujących, a znajomemu tysiąc. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@osael: mam wrażenie, że używany jest jedynie przez administracje do komunikacji z użytkownikami, a z tego sprawdza się znakomicie (nie zajmuje dużo miejsca i jednocześnie nie trzeba go długo szukać). i z tego co zauważyłem, to admini czytają i te nasze komentarze i wyciągają z nich jakieś wnioski, więc narzędzie mi się jak najbardziej podoba.
  • Odpowiedz
@othelloplayer,

też tak sądzę i bardzo podoba mi się takie rozwiązanie.

Dlatego czy nie warto przekształcić tego na mały devblog? :>

Oczywiście nie wiem czy użytkownicy używają śledzika czy nie . Jeżeli to drugie to po co zapychać bazę? :]
  • Odpowiedz
Czy istniała by możliwość stworzenia czegoś typu "pregierz". Ostatnio widzę dużo zbanowanych osób i chciałbym czasem dowiedzieć się jak wyglądają statystyki banowania i dowiedzieć się za co poszczególna osoba została zbanowana. Chyba dużo problemu by z tym nie było, a i użytkownicy zbanowani mogliby dowiedzieć się bez formularzu kontaktu za co im się oberwało. Przykład : nick - powód multikonto - przykład (podane loginy)

Co o tym myslicie?
  • Odpowiedz
Przy okazji mała uwaga - czy tylko ja tak mam, że logując się na Wykop na jednym kompie wywala moje zalogowanie w innym miejcu i czasie na innym kompie? To dość irytujące, bo za każdym razem trzeba i tu i tu logować się od nowa i miło by było gdyby i tu i tu zapamiętywało fakt bycia ciągle zalogowanym.
  • Odpowiedz