Wpis z mikrobloga

#macbook #apple #ios #iphone #allegro

W koncu nadeszla ta chwila, przyjechal macbook od sprzedawcy "Car4VIP" z allegro.
Obiecalem kilku mirkom podsumowanie jak to wygladalo i czy legitny sprzedawca, wiec lecimy:

Zamowilem go dokladnie 06.03.2020 za 8424,00 zł
Otrzymalem go dzisiaj tj. 20.07.2020

Minely 4 miesiace i 14 dni

Laptop specyfikacja zgadza sie z tym co zamowilem, gwarancja na stronie apple po SN wskazuje to co na screenie

Kontakt ze sprzedajacym dobry, odpowiadal mi bezposrednio nawet na wykopie (co do terminow etc)

Nie pamietam teraz kogo mialem wolac i komu to obiecalem (z gory za to przepraszam), ale wpis raczej dotrze do wiekszosci i rozwieje watpliwosci ktore sam mialem
KarmelowyJeremiasz - #macbook #apple #ios #iphone #allegro 

W koncu nadeszla ta ch...

źródło: comment_1595250930Gsrv6BFZhvI4kBqTdVYMYM.jpg

Pobierz
  • 68
@KarmelowyJeremiasz: wiem że sprzedający dostarcza fakturę, ale pytanie czy to faktura VAT 23%, bo na zrzucie ekranowym Apple nie jest w stanie potwierdzić daty zakupu. Chyba że jeszcze nie aktywowałeś urządzenia. I ja rozumiem że kupione Airpodsy Ci zweryfikowało, ale z Euro masz normalną fakturę i rękojmię, więc jesteś bezpieczny.
@hudys: @Alex_mski: @KarmelowyJeremiasz: czyli tworzy piramide finansowa,

zbiera 100 zamowien, 50 osobom wysyla od razu, daja pozytywne komenty i kolejne 1000 zamowien, wysyla sie towar poprzednim 50 osobom a jak kasy bedzie z pol banki to polowa znika druga polowe wklada sie do kieszeni idzie sie na komisariat, wyciaga przed siebie rece i placze ze chcialo sie byc dobrym przedsiembiorcom ale sie nie udalo oddaje hajs tym co sie