Wpis z mikrobloga

@Xing77: Niemcy to nie byłbym taki pewien, może Berlin, który jest bardzo różnorodnym miastem, ale poza nim nie jest tam wcale tak kolorowo, ale wiadomo, że nie jest też źle. Ja osobiście dorzucę Szwecję, Holandię, Hiszpanie, Malte i Belgie. Ogólnie trudno mi to określić jako osobie hetero ale zwiedziłem Europe i mieszkałem w wielu państwach i wydaję mi się, że te będą najlepsze. Może coś pomogłem( )
@Xing77: ja mieszkam w Portugalii i bardzo polecam(masa Brazylijczyków którzy są niesamowicie w łóżku to też ogromny atut). Ogólnie można chodzić za rękę i żyć normalnie. Jak jesteś przyzwyczajony do upodlenia przez Polskie zarobki to w sumie brak minusów.
@Xing77: Ja mieszkam prawie rok w Holandii i jeszcze nie widziałem gejowskiej pary. W moim zakładzie jest kilku gejów i lesbijka ale ani ich nikt nie tępi ani też im nie klaszcze. Pamiętajmy że na zachodzie jest mnóstwo muzułmanów więc może zaczęli się już kryć. Z tą Hiszpanią to mnie zaskoczyliście. Przecież tam panuje kult Macho.
Malta to kraj religijny zaś Belgia dość szybko się islamizuje podobnie jak Francja. Za to