Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że z tindera korzysta wiele osób z niższych warstw społecznych.

Łatwo jest tam znaleźć np. dziewczynę z socjologii, prawa, kulturoznastwa czy administracji. A prawie nie można znaleźć kobiety z medycyny. To oznacza, że przyszłe lekarki się szanują (czyli nie zakładają aplikacji takich jak tinder). A co ważne nawet jeśli znajdziesz, to często z nimi rozmowa (jeśli studiujesz prestiżowe kierunku) się po prostu klei, a rozmawiając z dziewczynami z mniej prestiżowych kierunków uświadamiasz sobie, że po prostu tracisz czas, bo po co tracić czas na takie nieuki?

#tinder #prawo #badoo #rozowepaski
#tinder
jmuhha - Zauważyłem, że z tindera korzysta wiele osób z niższych warstw społecznych.
...

źródło: comment_1595232400S55MF6Oh7Ixu2US0Ymt77u.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • To prawda 50.4% (65)
  • Po części prawda 49.6% (64)

Oddanych głosów: 129

  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thexil:
Przecież na tinderze są normalne dziewczyny. Sam w sumie najcieplejsze i najmniej scoorwione panny poznałem przez tindera (mój obecny już dość długi związek jest z tindera). Poznać normalną pannę na tinderze jest imo o wiele łatwiej niż w realu w obecnych czasach xD
  • Odpowiedz
@sralpies: no właśnie, ja tak samo. Chodz mam 22 lata to przez Tinder/Badoo poznałem studentki prawa, architektury, medycyny, jakiejś mechaniki itd
  • Odpowiedz
Przecież na tinderze są normalne dziewczyny. Sam w sumie najcieplejsze i najmniej scoorwione panny poznałem przez tindera (mój obecny już dość długi związek jest z tindera). Poznać normalną pannę na tinderze jest imo o wiele łatwiej niż w realu w obecnych czasach xD


@pi73r: w końcu. No #!$%@? nie wierzę, że ktoś na wykopie w końcu to napisał. TAK! Na tinderze jest łatwiej poznać normalną laską niż na żywo, szczególnie
  • Odpowiedz
@jmuhha z autopsji: XD. Serio, jesteśmy normalnymi ludźmi i to, że ktoś studiuje na medyku nie powinno być żadną stygmatyzacją. Tak samo mamy prawo korzystać z tindera jak i Endomondo, to tylko kwestia tego, czego kto w życiu szuka. Trochę pokazujesz tutaj płaskie myślenie, bo dużo ludzi uważa, że studiując "prestiżowy" kierunek nie ma miejsca na inne rzeczy lub na szukanie partnera czy kogoś, z kim chcesz się spotkać nawet na
  • Odpowiedz