Wpis z mikrobloga

@Xaveri: Przecież w ten sposób spora część ludzi myje rowery XD dla mnie też jest to dziwne ale ogarnij czasem insta rowerzystów czy tam pedalarzy i się przekonasz.
  • Odpowiedz
@dprtd: co mam sprawdzić, jak myjka pod dużym ciśnieniem wypłukuje smar z łożysk kulowych nawet jeśli są zamknięte? Czy jak woda #!$%@? się pod uszczelniacze? xDDD
  • Odpowiedz
@dprtd: i co ma niby udowodnić ten filmik na YT? Że jedno 25 sekundowe pojedyncze mycie nie wypłucze smaru do zera? Jeździć na rowerze to ty może umiesz, ale za elementy konstrukcyjne się nie zabieraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a takie prymitywne teksty to do koleżanek albo klientów pod latarnią rzucaj, jak ci nie wstyd oczywiście
  • Odpowiedz
@Wuch: o tak i obrażanie od #!$%@?, mimo że nawet nie jestem różowym xD Nawet nie obejrzałeś do końca farmazonie
@MoonlightSh: dlatego wszystko z umiarem, jak się będzie pizgać z lancy przytkniętej prosto do piasty czy innych łączeń, to wiadomo, że po dłuższej chwili woda się tam wciśnie. Ale nie widzę problemu w przepłukaniu roweru z 50cm z takiej myjki i dojechaniu trudniejszych zabrudzeń gąbką, czy szmatą. Lepsze to niż
  • Odpowiedz
@solimoes: Nie prościej kupić myjkę ręczną/ opryskiwacz ? woda z mydłem/płynem do naczyń w spryskiwaczu, gąbka i szmatka, 10 minut roboty i rower lśni, a i łazienka czysta. Szosa się aż tak nie brudzi więc jednak ciut mnie dziwi taki cyrk. No chyba że to pretekst do umycia łazienki... :)
  • Odpowiedz