Wpis z mikrobloga

  • 59
Jeżdżę jako kurier. W piątek miałem paczkę do kebaba, do kobiety o polskim imieniu ale arabskim nazwisku. W dwa poprzednie dni miałem dwie próby doręczenia, tym razem była trzecia próba. Dzwoniłem na podany numer ale był zajęty, a kebab zamknięty. Ok, nie mój problem, nabijam że zamknięte po raz trzeci i lecę dalej. Po 10 minutach dzwoni do mnie pani z kebaba i mówi że może mógłbym dostarczyć na inną ulicę, tam gdzie ona mieszka i że odbierze jej mąż i że na pewno go poznam bo to obcokrajowiec i wyjdzie przed klatkę i odbierze. Ok, nie powinienem tego robić bo inni tez czekają na swoje paczki a to jakby dodatkowy klient za darmo ale dobra, myślałem że się dogadaliśmy i szybko to załatwimy a ulica po drodze. Dzwonię do niej 5 minut wcześniej żeby ten jej mądry mąż wychodził bo zaraz będę. Podjeżdżam pod blok a araba nie ma. Czekam. Mija 5 minut, typa nie ma. Patrzę na zegarek 7 minut dzwonię do niej. Numer zajęty. Aha, czyli jak ona chce żeby jej załatwić paczkę pod dom to może się dodzwonić, ale jak jej arabski książe nie wychodzi to zajęty i nie wiadomo co robić bo nr mieszkania nie powiedziała, a mogła sobie od razu do domu zamówić tę paczke. Dobra dam mu szansę mija ok 10 minut i wychodzi idiota. Wyszedł arab #!$%@? jak do kościoła i oczywiście musiał bachora ze sobą wziąć. Typ ubierał się 20 minut żeby odebrać paczkę wiedząc że kurier na niego czeka, i jeszcze wziął gnoja na ręce żeby mi się nim chyba pochwalić bo nie wiem po co innego.
Jeden klient zajął mi ok 30 minut, ta pani następnym razem usłyszy że nie ma żadnego ustawiania się na inną ulicę jak kebab był zamknięty i paczkę jej zawiozę na następny dzień nie wcześniej. Taką mam twardą psychikę #przygodykuriera #bekazpodludzi #kurier
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Agui94: chora akcja, tylko sie #!$%@?. Najlepsze jak jedziesz, a na adresie dzwonka nie ma, a tel wylaczony. Zreszta to wierzcholek góry lodowej. Ogolem nerwy ze stali, albo szybko ci to zbrzydnie niestety
  • Odpowiedz
@Agui94: Zapamiętaj sobie, nie umawiaj się z ludźmi, nie idź na rękę itd, bo tylko będziesz tracił czas. Działaj w myśl regulaminu i tyle.
  • Odpowiedz