Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę że odłoze kase i zrobie sobie prawko C+E. 3 tygodnie w trasie dla przegrywa który nie ma życia osobistego to nic takiego, a przynajmniej trochę kasy bym odłozył. Tylko #!$%@? nie wiem czy sobie dam radę ( ͡° ʖ̯ ͡°). Z jazdą samochodem problemów nie mam i sądze że bym sobie poradził pod tym względem. No a przede wszystkim lubię jezdzic w dalekie trasy. Najgorsza jest fobia społeczna która mi już mówi że sobie nie dam rady gdzieś w obcym kraju ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #bekaztransa
  • 20
@kzxx: Dasz radę, obecnie już praktycznie nie ma kontaktu z innymi, na parkingach każdy w swoim aucie, na zał/roz widzisz się z wózkowym i spedytorem to max. ogólnie robota dla przegrywa, jak lubisz jeździć to tym bardziej. Ja tam akurat 3 tygodnie w trasie bym nie wytrzymał, ale jak to lubi.
@kzxx: zrob ale wyjedz np do uk, bedziesz spal w swoim lozku a nie po krzakach w kabinie. Co mnie najbardziej wkurza w tym zawodzie to brak mozliwosci rozwoju, powiedza mozesz wozic to i to na takich i takich gabarytach i to prawda ale koniec koncow nadal jestes kuzwa kierowca tylko takim ktory wozi wieksze rzeczy ;/
@TomdeX: Jezdzic bardzo lubie no ale to trzeba być jednak trochę rozgarnietym żeby jechać na drugi koniec europy, a ja się cykam że bym gdzieś stanął, spanikował i nie potrafił wyjechać xD. Moze tak tylko gadam bo nie mam z tym żadnych doswiadczen
@kzxx: Ja praktycznie pierwsza trasa to miałem Paryż, później Amsterdam... Cykałem się jak ch..., ale w sumie nic strasznego, nikt ci nie każe jechać 90 km/h, jedziesz wolniej, patrzysz na znaki i w sumie tyle, jak spedycja ogarnięta to i wtedy ty nie masz problemu z dotarcie do celu.
@kzxx:
Ja tak samo. W tym roku planuję zrobić C + E. Czy te przyśpieszone kursy 2 tygodniowe w Łomży są legitne? Da się w ogóle tak szybko uwinąć? xD

Czy ciężko wyczuć odległości na pierwszych trasach i nie #!$%@?ć w znak czy osobówkę?

Jak wygląda typowa trasa międzynarodowa w sensie godziny po pracy? Kończe jazdę po tych 9 czy 10 godzinach, jadę na parking odpalam sobie laptopa, czy co tam
Jak wygląda typowa trasa międzynarodowa w sensie godziny po pracy? Kończe jazdę po tych 9 czy 10 godzinach, jadę na parking odpalam sobie laptopa, czy co tam można robić, idę spać, a potem wstaję rozumiem po 14 godzinach przerwy od jazdy mniej wiecej?


@3k1m zależy do jak bardzo januszowej firmy trafisz. Tak jak opisujesz że robisz sobie regularbie pauzy po 14h bo tak ci sie chce to już w takich lepszych.
@3k1m ale to zależy jaką i ile tej roboty masz. Mogą wyssać przecież cały możliwy czas pracy i jazdy i wymagać robienia od ciebie minimalnych pauz.

Kierowca nie tylko jeździ. Zabezpiecza i odbezpiecza ładunek, nadzoruje załadunek i wyładunek, dba i prowadzi dokumentację przewozową, dokumentację pojazdów, dokumentację osobista. Poddaje się kontroli służbom na żądanie. No i chleje hektolitry piwska xD