Wpis z mikrobloga

Siema, Jakiś czas temu zauważyłem, że po założeniu nowego profilu na #tinder na początku mam dosyć dużo nowych par, czasem po kilka, albo kilkanaście dziennie, a później z czasem ilość lajków które dostaje stale maleje i np. po 2-3 tygodniach jest ich dużo mniej, a matcha mam może raz na kilka dni. Mija jeszcze trochę czasu i praktycznie przestaję dostawać jakiekolwiek lajki, więc zakładam nowe konto i sytuacja się powtarza. Na początku od #!$%@? par, także nie nadążam odpisywać, a po miesiącu znowu cisza.

Może nie jestem jakiś #chad ale skoro na początku dostaję lajki to zakładam, że jakiejś tam części dziewczyn się podobam, więc wydaje mi się, że mój profil z czasem jest po prostu coraz rzadziej pokazywany, aż w końcu staje się całkowicie niewidoczny.

Ma ktoś podobny problem, czy tylko ja tak mam? Da się tego jakoś uniknąć, czy co chwilę trzeba zakładać nowe konto?
()

P.S. To mój pierwszy post na #wykop więc jak coś #!$%@?łem to proszę o konstruktywną krytykę.

#tinderexp #randkujzwykopem #randki #przegryw
  • 9
@BrandonTorrent: standard, u wszystkich facetów to wygląda tak samo. Po prostu szybko wyczerpują się laski, którym się podobas, kto ma cię polajkować to cię polajkował, twoje notowania lecą w dół, spadasz na koniec listy proponowanych za wszystkich nowych, boostowanych i goldów i tyle. Normalne. A to nowe matche, które wpadają np. 1-2 dziennie już tylko to zazwyczaj np. nowa laska która założyła konto, albo taka która przyjechała do miasta itd.
@sralpies
"Po prostu szybko wyczerpują się laski, którym się podobas, kto ma cię polajkować to cię polajkował"

Gdyby tak było, to założenie nowego konta nic by nie dawało, bo laski którym się nie podobałem wcześniej, raczej nie zmienią nagle zdania i nie dadzą mi lajka.

Trochę bez sensu, że nowe konta są w jakiś sposób promowane w stosunku do tych starych. Jeżeli to jest standard, tak jak mówisz i wszyscy faceci zakładają