Wpis z mikrobloga

Posiadam mecool m8 pro+ i siptv działa tak sobie, przed rozpoczęciem poszukiwań jakiegoś lepszego mocniejszego boxa chętnie bym sprawdził czy zmiana oprogramowania coś da. Na pc pod vlc lista działa jak złoto, także to pewnie wina boxa.

Jest może jakaś strona czy forum z jakimiś firmware? Póki co lecę na jakimś atv, nawet do końca nie wiem jaka to wersja, ale z pewnością jakaś niezbyt świeża.

#iptv #mecool #kodiwpigulce
  • 10
@johnmorra: Przycina stream, nie zawsze. Czasem potrafi normalnie iść stream. Najczęściej tnie na eleven a lubię sobie f1 oglądnąć i szału idzie dostać, ale jak wspomniałem wcześniej sprawdziłem na pc i tam działa wszystko ok bez zająknięcia. Także może coś da flash i świeży firmware.

Dziękuję :)
@citron:

pare rzeczy jeszcze, które warto sprawdzić jak jeszcze ich nie sprawdziles:

- sprawdzic jak chodzi na innym programie np. perfectplayer, tivimate
- sprawdzic predkosc internetu na boxie
- jak odbierasz po wifi to sprawidzic przez kabel
- przeinstalowac siptv
- ustawienia fabryczne boxa

wtedy będziesz wiedział czy to może być wina boxa (co wydaje mi się, że to nie to), internetu czy apki
@johnmorra: Okazuje się, że firmware to właśnie ten co mam, nic nowszego nie wymyślili. Test po wifi 32 Mb/s czyli znośnie jak na tanią kartę wifi. Posprawdzam resztę rzeczy, które podpowiadasz.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję.
@johnmorra: Właśnie jestem jedną z tych osób, którym kodi tak średniawo leży do codziennego użytku, teraz mam ustawiony rozruch na iptv od razu bo głównie do tego teraz box użytkuję. Podepnę po kablu, bo gdzieś powinienem mieć jakiś niższej klasy, na którym bodaj 100 Mb/s był przesył.
@citron: pisze często wlasnie ze szczególnie przy iptv i wifi mogą być problemy z przycinaniem jak są w pobliżu jakies inne urządzenia. Obserwuj jak bedzie wygladac sytuacja po kablu. Ja w drugim mieszkaniu mam telewizor w kuchni i tam musze miec powerlinka bo po wifi jak wlacze mikrofale to mi zaraz zacina ;)