Wpis z mikrobloga

Mirki czy ma ktoś tak, że targa nim totalny brak siły do robienia czegokolwiek? Na zasadzie, że ma się chęci i ciekawość do nauki / rozwijania pasji itp, a nie ma się w ogóle siły mentalnej żeby chociażby wstać z łóżka. Nawet najprostsze czynności jak zrobienie obiadu, prania itp urastają do rangi ultra trudnego zadania. Z chwilowymi napadami "motywacji" kiedy da się podjąć jakąkolwiek aktywność. Jak z tym walczyć? Czy to już głębszy problem przy po prostu s----------e umysłowe?

#depresja #przegryw
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trzeba odejść od przekonania, w którym myślimy-"Potrzebuję kogoś aby być naprawdę szczęśliwym i żyć". Chłopie choćbyś nie wiadomo jak cudowną kobietę byś miał przy sobie to nigdy nie będziesz szczęśliwy jak nie odnajdziesz tego szczęścia w samym sobie i otaczających nas pierdołach.
Tak wiem łatwo mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od czegoś trzeba zacząć i sam z tego wychodzę, trzymam kciuki
A żeby było lepiej najpierw musi być
  • Odpowiedz
@jam875: oczywiście, że tak. Mam takie przekonanie. Kobieta to dodatek do mojego życia. Nie miałem jednak takiego myślenia wcześniej. Trochę lat minęło i wiem, że teraz dawno bym odszedł a nie męczył się 5 lat z poprzednią. Jednak pewne przemyślenia i percepcja rzeczywistości i priorytetów przychodzi z wiekiem
  • Odpowiedz
@Siwcu: cukru tak ogólnie nigdy nie wyeliminujesz do zera z posiłków, chyba, że jesteś anonymous_derp i stosujesz dietę carnivore ( ͡° ͜ʖ ͡°) to o co mi chodzi, to o wyeliminowanie cukrów do absolutnego minimum, tj. do 30-50 g dziennie, takie są też założenia diety ketogenicznej. Ty decydujesz o tym, w jaki sposób rozdysponujesz to w swoim grafiku, tzn. możesz wypić butelkę coli, ale przez cały
  • Odpowiedz