Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Uwaga będą gorzkie żale. Mieszkam w Warszawie i niestety z przykrością stwierdzam, że to co się stało z uberem/boltem na przestrzeni ostatnich kilku lat to tragedia. Chodzi tu głównie o czas oczekiwania na kierowcę. Pomimo tego, że aplikacja wskazuje że kierowca przyjedzie za 5 minut, to nierzadko czas przyjazdu samochodu wynosi ponad 30 minut. Spowodowane jest to, że kierowcy zza wschodniej granicy albo nie ruszają się z miejsca albo jadą w kompletnie innym kierunku niż adres odbioru. Przykład z poniedziałku: zamówiłem ubera z lotniska Chopina do domu. Kierowca o imieniu Andrej przyjął zlecenie aby dosłownie za minutę napisać, że nie przyjedzie bo mu się auto zepsuło. Serio? Jeśli zepsuło ci się auto to po co bierzesz kurs? No nic, anulowałem zlecenie i szukam nowego kierowcy. Drugi kierowca Igor, przyjął zlecenie ale zamiast w kierunku lotniska zaczął jechać w kierunku Mokotowa. Serio? Po chwili czekania byłem zmuszony do anulowania kursu. No nic, do trzech razy sztuka. Tym razem trzeci kierowca nie miał problemu z dojechaniem na lotnisko i z realizacją zlecenia.
Wielu z was zapewne napisze "jeśli nie pasuje ci Uber to jeździj taksówkami". Może i tak ale cebula we mnie mocna ;)
#gorzkiezale #uber #bolt #warszawa
Pobierz Eligo - Uwaga będą gorzkie żale. Mieszkam w Warszawie i niestety z przykrością stwier...
źródło: comment_1595085758nKsATePQrKcP9HmvEQdtLK.jpg
  • 12
@Eligo: Pisałem do supportu w tej sprawie : o to odpowiedź :

funkcja przekierowania zlecenia do innego kierowcy, który w danym momencie jest w stanie wykonać przejazd działa automatycznie. Ma ona na celu zmniejszenie czasu oczekiwania, abyś nie musiał na nowo ustawiać zamówienia przejazdu każdorazowo, kiedy kierowca nie jest w stanie podjąć zlecenia (np. z powodu nieprzewidzianych utrudnień, które uniemożliwiają mu dojazd do Ciebie).
Ponadto dzięki niej po odwołaniu przejazdu zlecenie