Wpis z mikrobloga

[1] O, zobacz bracie, posłuchaj jak oni opowiadają o Bońku. Nie sądzisz, że polskim hejterom też przydałoby się trochę luzu? Przykumaj tę prawdę futbolu. Moglibyśmy się od mejwenów wiele nauczyć. "Panowie, uplastycznijmy to sobie" - to moje hasło. Dobre, nie? Czasami żałuję, że nie mam kontaktów w PZPN. Ej, chłopaki, a może macie ochotę obejrzeć Kanał Sportowy? Ja oglądam po kilka formatów dziennie. Anegdoty, TOP 10, afery - to mój chleb codzienny. Mam nowy, zajebisty format - HEJT PARK. Nieźle brzmi, co?

"Halo? Mamy telefon! - Hehe, super robota chłopaki. Mam pytanie: Czy Widzew ma szansę na mistrza?"

[1] Spokojnie, zaraz się rozkręci...

[2] Ty, skąd ty jesteś, bo zapomniałem. Ze Złotoryja, z Peterboroł?

[1] Z Sydnej

[2] No więc posłuchaj mnie teraz uważnie Janusz: byłeś kiedyś w siedzibie Weszło?

[1] Nie.

[2] No właśnie. A ja... znam kogoś kto był. I opowiedział mi to i owo. Wiesz skąd się wzieli mejweni na Kanale Sportowym?

[1] Z telewizji.

[2] No właśnie. Sponsorzy i bukmacherzy przywiezli ich z telewizji. A myślisz, że to taka prosta sprawa wejść do gmachu Polsatu, zaproponować dobremu, inteligentnemu dziennikarzowi sportowemu nową umowę i przenieść go na YouTube?

[1] Chyba nie.

[2] No jasne, że nie. Udało im się to zrobić, ponieważ przekonali tylko takich, co albo są wypaleni zawodowo, albo byli największymi gamoniami w redakcji i prezes telewizji zerwał z nimi umogę listownie, bo i tak nie miałby z nich pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy przeszli na Kanał Sportowy. Urządzili studio, porobili formaty. Media poszły do przodu. Pojawiły się Streamy, Wykop, Facebook, ale co z tego jeżeli ich serca pompują tę samą krew, są kolegami człowieka, który na własnym Twitterze opublikował zdjęcie swojego kopyta. Więc nie uważam, że nasi widzowie kogokolwiek hejtują, kapujesz?

#kanalsportowy #borek #pilkanozna #heheszki
d.....t - [1] O, zobacz bracie, posłuchaj jak oni opowiadają o Bońku. Nie sądzisz, że...

źródło: comment_1595075642uyr9Z5kXflI40eZBlwLBdo.jpg

Pobierz
  • 9
[2] No jasne, że nie. Udało im się to zrobić, ponieważ przekonali tylko takich, co albo są wypaleni zawodowo, albo byli największymi gamoniami w redakcji i prezes telewizji zerwał z nimi umogę listownie, bo i tak nie miałby z nich pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy przeszli na Kanał Sportowy. Urządzili studio, porobili formaty. Media poszły do przodu. Pojawiły się Streamy, Wykop, Facebook, ale co z tego jeżeli ich serca pompują tę samą