Wpis z mikrobloga

Cześć! Niestety przez najbliższy czas nie będę w stanie wychodzić sobie normalnie z domu i wystawiać swoje pokemony na gymy, w celu zarobienia złota na remote raid passy, więc postanowiłem kupić sobie złoto za realny hajs. Widziałem na pewnym portalu aukcyjnym ofertę 10.000 pokecoinsów za niecałe 200zł. Niestety oceny użytkownika pozostawiają wiele do życzenia i wolałbym sobie sam to załatwić. Czy macie może jakiś sposób w jaki mógłbym mieć tańsze coiny? Czytałem w innym wątku, że odpowiedzią na te pytanie jest Indonezja, ale ostatnie zapiski w tej kwestii były sprzed ponad 2 lat, więc sposób może być już nieaktualny.

Jeśli ktoś coś w tej kwestii wie, to chętnie zobaczę co da się zrobić z tym. Pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pssst. Dodajcie do znajomych jeśli chcecie, oferuje dzienna wymianę giftów! 8202 4253 6423

#pokemongo
  • 11
@Czerwone_Stringi: do fly będzie potrzebny root telefonu? Czy da radę normalnie to uruchomić? Z drugiej strony w sumie wolałbym zapłacić raz i mieć to z głowy na kilka miesięcy, ale opcja z lataniem na raidy bez wychodzenia z domu brzmi dobrze, tylko trochę cykam się banana wyrwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WenQ: Indonezja działa cały czas 100 monet za 1,45zl zależy od kursu. Jest jeszcze patent na 100 monet za 80gr ale tego jeszcze nie testowałem. Zaraz ci wkleję linka do wątku gdzie masz instrukcje jak zrobić na indonezje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WenQ: Wydawać kasę na grę, w której trzeba chodzić i nie chodzić xD

Stary to tylko gierka. Nie warto w to kasy ładować. Ja sobie postanowiłem, że ani grosza na poksy nie wydam i jest luz. Czasami już przez parę dni nic nie wstawiam do gymów, bo mi się nie chce powoli coraz bardziej.

Co chcesz za to kupić, że nie możesz poczekać, aż znów będziesz mógł wychodzić z domu?
@Tytanowy_Lucjan: skręciłem kolano, więc przez najbliższy czas sobie poleżę w domu, a coinsy kupiłem, by móc sobie zainwestować w remote raid passy, 3 sztuki po 250coinów. Na indonezyjskim gpay 300 coinów to wydatek aż 4 polskich złotych i 5 groszy. Czy jest to dużo? Oceń sam, bo jak dla mnie to tak śmieszna kasa, że nie żal mi tego, a już znacznie większe kwoty się przepuszczało na gierki "free to play"