Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, pomóżcie, bo ja już nie mam sił. Spotkała mnie bardzo abstrakcyjna rzecz, pewnie większość z Was powie, że to bait, ale chciałbym, żeby faktycznie tak było.

Otóż niedawno zakupiłem działkę ogrodową, na której mam małą hodowlę jerzyków - są to ptaki, które bardzo lubią jeść komary. Przy działce, na której mam oczko wodne, a niedaleko jezioro - jest to po prostu spore ułatwienie, bo nie mam ich w swojej okolicy aż tak dużo, dzięki tym ptakom.
Od jakiś dwóch tygodni zauważyłem, że ptaki dziwnie się zachowują, nie chcą wylatywać ze swojego schronienia, są trochę ospałe i jakby miały zaraz zdechnąć. Paradoksalnie - komarów lata jeszcze mniej niż wcześniej. Totalnie już ześwirowałem i postanowiłem kiedyś zostać na noc na działce, żeby ogarnąć, co się dzieje.
Jako że był piątek to wziąłem 4-pack browarka, zjarałem dwa blanty i poszedłem siedzieć w altanie, bo się już ściemniło i zrobiło chłodno. Tradycyjnie zasnąłem, ale jakoś koło 3:00 w nocy obudziło mnie czyjeś chodzenie, stękanie i głośne krzyki na mojej działce. Pomyślałem, że #!$%@?, pewnie jakaś chora faza mnie złapała po blance, ale głos wydawał sie jakby troche znajomy i wyszedłem zobaczyć na zewnątrz, co się dzieje.
I tutaj moment tak abstrakcyjny, że aż sam w to nie wierzę - moim oczom ukazał się ROBERCIK DYNAMIT krzyczący "MASŁOOOO #!$%@?!" i #!$%@?ący komary na mojej własnej działce na Żoliborzu. Ja do niego, że co tu się #!$%@?, ze o 3 w nocy ten mi to paraduje w koszulce "Natural Bodybuilder" i #!$%@? pokarm dla moich jerzyków. Ten do mnie, że przedawkował kawę orzechową z WK sklepu i jak nie zadzwonię na policję to ten mi da rabat -20% na ich nowe białko o smaku psiego gówna za 200 zł xD

#!$%@? - pomóżcie mi jakoś, nie wiem, przyjdźmy w dwudziestu pod moją działkę i go zaatakujmy, bo żadne argumenty do niego nie docierają, że to moja działka, jerzyki mi #!$%@? zdychają jeden po drugim, a ROBERCIK DYNAMIT oczyścił już w tym czasie chyba połowę Warszawy z komarów.
#warszawskikoks #kawapiernikowa #mikrokoksy #wk
  • 2
  • Odpowiedz