Wpis z mikrobloga

Mirki Sara - mój psiak chyba umiera. Od jakiegoś czasu chodziła coraz ciężej, miała mniej energii niż wcześniej czyli po prostu starość. Widzę po niej, ze bolą ją łapki i już nie chce biegać i ciężko wchodzi jej się po schodach żeby iść spać razem ze mną. To przykre bo miałem 8 lat kiedy Sara dołączyła do rodziny - teraz Sara ma 14 lat i chyba odchodzi do lepszego świata. Razem dorastaliśmy i po prostu będzie mi jej zawsze brakować.
#pies #psy #zalesie #smutnojakos #smutnomi
ParanoidBumblebee - Mirki Sara - mój psiak chyba umiera. Od jakiegoś czasu chodziła c...

źródło: comment_1594997081bKVIsW7ZAgCN8uIBJQpwdB.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@ParanoidBumblebee: Daję plusika, bo wiem, jakie to uczucie :( Moją 16letnią psinkę też to chyba wkrótce czeka chociaż ona to jeszcze chasa i biega i jest chętna życia. Ale kundelki to zawsze trochę dłużej żyją niż rasowce :c Trzymaj się Miras
  • Odpowiedz
Pamiętaj że nadejdzie taki moment w którym sam pies będzie Ci dawał znaki że będzie się już męczył życiem, sam to przechodziłem rok temu wiem jakie to ciężkie. Czas goi rany i nie ma chyba nic lepszego niż dobre wspomnienia, trzymaj sie brachu ()
  • Odpowiedz