Wpis z mikrobloga

Nie jesteśmy siecią Januszy - mamy jedynie 230 osób o tym imieniu w naszej bazie. Z kolei Grażyn mających u nas numery jest tylko 181. Wciąż mało w porównaniu do Sebastianów i Karyn, których jest razem 397 (kolejno 392 i 5). Mimo to wspólnie stanowią zaledwie zaledwie 0,72% Vikingowej społeczności. Wśród Vikingów znajdziemy też 50 Oskarów i 120 Julii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mobile Vikings
#mobilevikings #heheszki #statysyka
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MobileVikingsPL: Państwo Wikingowie! Skoro jest darmowy miesiąc za donację, a oddaje płytki (co miesiąc) to mam zawsze za free? Czy działa tylko za krew pełną, albo jakiś przelicznik (15 punktów za płytki, czy coś)?
  • Odpowiedz
jesteście najlepszą siecią jaką miałem. Moj #rozowypasek przed operacją chciał zmienić ofertę, żeby mieć wiekszy pakiet neta w komórce. Od was dostała dodatkowe 5GB i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. I to wszystko przy pomocy 1 maila. A to tylko jedna z wielu pozytywnych historii.


@sobol86: Mamy nadzieję, że życzenia się zrealizowały. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Państwo Wikingowie! Skoro jest darmowy miesiąc za donację, a oddaje płytki (co miesiąc) to mam zawsze za free? Czy działa tylko za krew pełną, albo jakiś przelicznik (15 punktów za płytki, czy coś)?


@Crock92: Zgodnie z regulaminem, każda donacja spełniająca warunki akcji #barylkakrwi opisanej na tagu się kwalifikuje.
  • Odpowiedz
A będę mógł wrócić na Standard jak mi się nie będzie podobać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Harkonnen: Nie. Przejście na ofertę Match uniemożliwia powrót do poprzednich ofert. Dlatego nie migrowaliśmy Vikingów automatycznie, by sami mieli możliwość podjęcia tej decyzji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz