Wpis z mikrobloga

@kamil514: może jak kiedyś kupowałeś na jakims kompie (w domu, w pracy) i płacąc blikiem kliknąłeś odruchowo w apce po wpisaniu kodu "potwierdz i zapamiętaj" zamiast samo "potwierdź". Ten pierwszy przycisk jest wyraźny i czerwony, ten drugi jest niżej i niewidoczny. Niestety, dzbany z @ZespolmBanku nie wpadną na pomysł, że to strasznie #!$%@? zabezpieczenie - a przynajmniej taka propozycja powinna wyskoczyć jednokrotnie, a nie za każdym #!$%@? razem.

Na pewno albo
@kamil514: mnie to bardziej wygląda tak, jakby ktoś się pomylił przy wpisywaniu tego sześciocyfrowego numeru Blik i wpisał taki, który jakoś akurat u Ciebie w aplikacji był aktywny, dlatego u Ciebie wyskoczyło okienko do potwierdzenia transakcji PINem. Ale nie jestem pewna, czy to tak działa, że te kody sobie w aplikacji działają w tle non stop, bo one się chyba jednak aktywują dopiero w momencie wejścia do aplikacji. To co napisał
@asia111307: Kod jest generowany dopiero jak naciśniesz w aplikacji że chcesz płacić, chyba że wcześniej zapamiętasz sobie płatność w mBanku(to gówno co wyskakuje przy każdej płatności gdzie zawsze klika się po prostu zapłać bez zapamiętania)
@kamil514: Zobacz sobie na Allegro albo dzwoń do ich supportu bo ewidentnie zapamiętałeś płatności na Allegro i coś od nich chce twoich pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Seraphiel: Masz racje miałem zapamiętany blik, po odrzuceniu transakcji w appce mBanku wyskoczyła opcja usunięcia Allegro z zaufanych stron i tak tez zrobiłem. Natomiast nie wiem jak to się ma do tego ze z mojego konta nic nie zostało kupione, nie przypominam sobie tez żebym kiedyś kupował coś u kogoś na komputerze blikiem