Wpis z mikrobloga

#perfumy #rozbiorka #rozbiorka71
Pamięta ktoś jeszcze legendarnego Zoologist Bat w starej formule?
Pojawiła się możliwość sprawdzenia i zakupu dokładnie tych perfum, pod nową nazwą - Olympic Orchids Night Flyer.
Pani, która stworzyła oryginalnego Bata, po reformulacji w Zoologist, zaadaptowała swoją oryginalną formułę pod własnym szyldem, czyli Olympic Orchids właśnie.

Olympic Orchids Night Flyer - 5,4zł/ml

This perfume is the original version of Bat, firstly launched by the house of Zoologist (nos discontinued) and it won an Art and Olfaction Award


Szkło:3zł
Paczkomat:13zł
Odbiór: Wrocław

PS. Zakupię go dopiero jak rozbierze się pełna ilość. Nie chcę mrozić kasy.
FELIX90 - #perfumy #rozbiorka #rozbiorka71
Pamięta ktoś jeszcze legendarnego Zoologi...

źródło: comment_1594916291gjpWcLeEYRt4SWAhRQxp98.jpg

Pobierz
  • 36
nowy nietoperek mi nie podszedł - miałeś z nim do czynienia i możesz porównać oba zapachy?


@Mu5hr00m: ja nie zrozumiałem xD
Nowy nietoperek to przyjemniaczek, całkiem słodki, zupełnie niemroczny, noszalny. Mnie się podoba, mam flaszkę.
@MisiuMajonez: właśnie byłem ciekawy tej historii. Wersja że Zoologist zrobił reformulację więc perfumiarz wziął sobie oryginalną recepturę i poszedł z nią gdzie indziej mi się kupy nie trzymała. Ok, ustaliliśmy już tutaj na mirko że nie można opatentować zapachu, stąd każdy może sobie robić klony jak mu się podoba, ale jednak to co innego niż zabranie gotowej identycznej receptury. Teraz to już ma więcej sensu.