Wpis z mikrobloga

Cześć,
Chciałem się spytać czy nie studiuje ktoś Gospodarki Przestrzennej na Politechnice Warszawskiej? Zainteresował mnie ten kierunek i chciałbym się dopytać jak wygląda studiowanie na nim. Szczególnie interesuje mnie jak wygląda przedmiot "Rysunek techniczny i planistyczny", który widziałem w sylabusie uczelni, czy jest to przedmiot, który wymaga rysunku odręcznego czy jest to przedmiot bardzo podobny do grafiki inżynierskiej na innych kierunkach? Z góry dzięki za odpowiedzi.

#pw #politechnikawarszawska #gospodarkaprzestrzenna
  • 4
@Czarne_Kamienie: studiowałem akurat na innym kierunku na pw więc za bardzo się nie mogę wypowiedzieć: bardziej zainteresuj się tym czy studia dają perspektywy dobrze płatnej i fajnej pracy w przyszłości. Nawet najtrudniejsze przedmioty da się zaliczyć, ale bujać się potem całe życie w niesatysfakcjonującej pracy jest słabo. A na PW w zasadzie wszystkie kierunki są dość ciężkie i na każdym trafią się przedmioty ciężkie do zaliczenia.
@pieczony-ziemniaczek: W sumie to możesz napisać co studiowałeś i jak ewentualnie później wyglądały perspektywy pracy. Na ten moment jestem na etapie wybierania kierunku, który jak najbliższy jest moim zainteresowaniom, więc opinia o całej uczelni lub o konkretnym wydziale też się przyda.