Wpis z mikrobloga

Drodzy #katolicyzm, czy możecie nie obnosić się swoją wiarą? Idę sobie odebrać zamówienie na rynku w #katowice, a tu jakiś gościu stoi z wielkim głośnikiem, flagą JEZUS ZBAWICIEL i głosi swoje mądrości xD Nie możecie siedzieć w domu i nie prowokować innych ludzi? Mam kolegę katolika i uważa on takich ludzi za śmiesznych, że to jest obnoszenie się ideologią i tak nie robi. Jak chce sobie iść na piwo na rynku to nie chce jednocześnie słuchać katolickich bzdur, a on mnie do tego nas zmusza.

#bekazkatoli #bekazprawakow #heheszki #religia
Pobierz
źródło: comment_1594911886DprWLnqcz35wzgJ2aPJwMf.jpg
  • 48
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@harpiowata: akurat mówienie o Ewangelii jest częścią religii chrześcijańskiej i to od początku. Dla chrześcijanina on dobrze robi i cieszy się z tego. Też tak robiłem jak byłem katolikiem swego czasu. Teraz dla mnie to trochę cringe.

Osobną sprawą jest że na wszelkich rynkach powinno się pilnować spokoju albo dawać możliwość grania jedynie tym co dostaną pozwolenie od urzędu
@harpiowata @wiktorek_pl ja #!$%@? xDDD. Ja doskonale wiem o co chodzi i kogo przedrzeźniacie. To wy wyhodzicie na niekumatych myśląc, że nie zajarzyłem. Chodzi mi o to, że ktoś mądrzejszy, czy z "poprawionym intelektem" olewa zaczepki i robi swoje. Nazywani faszystami prawacy, wolą wmawiać faszyzm lewakom, a oskarżani o obnoszenie się ze swoją seksualnoscią lewacy drwią z prawaków szukając analogii obnoszenia się z ich religią i tradycją. Chciałeś zabłysnąć mówiąc o intelekcie
@KozakCzerwony ja #!$%@? jaki bełkot xD To jest dokładnie ta sama strategia co pedagodzy w szkole mówili jak ktoś cię bije i wyzywa to ignoruj i mu się znudzi. Prawakom trzeba dzień w dzień wbijać do głów, że ich główne postulaty przeciwko rozwojowi społeczeństwa jako całości to często ich własne postulaty tylko ich mózgi z gwoździem w środku tego nie widzą. Jak im się otwiera oczy powoli to po kilku latach taki