Wpis z mikrobloga

Drodzy #katolicyzm, czy możecie nie obnosić się swoją wiarą? Idę sobie odebrać zamówienie na rynku w #katowice, a tu jakiś gościu stoi z wielkim głośnikiem, flagą JEZUS ZBAWICIEL i głosi swoje mądrości xD Nie możecie siedzieć w domu i nie prowokować innych ludzi? Mam kolegę katolika i uważa on takich ludzi za śmiesznych, że to jest obnoszenie się ideologią i tak nie robi. Jak chce sobie iść na piwo na rynku to nie chce jednocześnie słuchać katolickich bzdur, a on mnie do tego nas zmusza.

#bekazkatoli #bekazprawakow #heheszki #religia
Pobierz
źródło: comment_1594911886DprWLnqcz35wzgJ2aPJwMf.jpg
  • 48
moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów na swój sposób czy to aktywistka czarnego marszu, czy to gej idący za rękę z transseksualistą na marszu równości czy katolik głoszący Słowo Boże.


@Absydion gdzie mieszkasz, bo chcę wyrażać moje poglądy przez megafon pod twoim domem. Oczywiście musisz to uszanować, bo inaczej będziemy się wybijać, PEACE.

Marsze równości są protestami i mają na celu przyznanie równych praw LGBT i nie mają niczego
@srogie_ciasteczko nie trafiłeś bo mieszkam akurat przy drodze wjazdowej do Częstochowy która to jest chyba najbardziej uczęszczana przez pielgrzymki i nic do nich nie mam, jeśli zachowują się zgodnie z zasadami ciszy nocnej, pis joł Myślałem że marsze równości są organizowane aby zamanifestować równość każdego z każdym, nie ważne jakiego jest wyznania, rasy, narodowości czy orientacji. Swoją drogą ciekawe dlaczego nikt nie walczy o prawa mniejszości seksualnych w krajach arabskich/trzeciego świata przecież
@Absydion na zdjęciu masz gościa, który stoi w popularnym miejscu publicznym i gada przez głośniki. Pielgrzymka też może być irytująca (marsz równości również), jak hałasują, ale mniej, bo przejdą dalej, a koleś tam może być wiele godzin i wszystkich #!$%@?, mówiąc o czymś, o co nikt go nie pytał.

"Swoją drogą ciekawe dlaczego nikt nie walczy o prawa mniejszości seksualnych w krajach arabskich/trzeciego świata przecież tam stosuje się wobec nich kary śmierci
@srogie_ciasteczko nie tylko katolicy czy chrześcijanie rozstawiają się w miejscu publicznym, polecam kiedyś udać się na warszawską patelnię i zobaczyć że lewica też ustawia swoje stacjonarne "punkty nagłośnienia". Gość stoi bo może, to wolny kraj. Ale jak wolisz, naślij na niego jakąś bojówkę antify żeby zdemolowali mu to stanowisko i go pobili za to że ma czelność wyznawać jakiegoś Boga i głosić swoje nauki innym.

Co do krajów trzeciego świata. Jakoś rzadko
@Absydion jedyną osobą, która wpadła na pomysł pobicia ich za to co robią, jesteś TY, hipokryto. I nie obchodzi mnie o czym gadają, jeśli przeszkadzają ludziom i zmuszają ich do słuchania o poglądach, którymi jest 1 z tysięcy religii. Religia to nie fakty i nie nauka, tylko właśnie prywatny pogląd.

Dlaczego nie wspierasz osób LGBT cierpiących za granicą?


Typie, ja nie wierzę że w Polsce się da coś zmienić, a co dopiero
@srogie_ciasteczko no to zgadzamy się w jednym. Tacy stojący/drący #!$%@?ę ludzie bez względu na ich poglądy są #!$%@? jednak musimy ich szanować bo jednak no to jest wolny kraj i całe szczęście nie żyjemy w kraju 3 świata, każdy ma prawo mówić to co chce i nikt nie powinien mu przeszkadzać że sobie coś tam krzyczy jeżeli nikogo nie obraża to jest oki. Nikt tam nikogo nie przymusza, możesz go sobie słuchać