Wpis z mikrobloga

Drodzy #katolicyzm, czy możecie nie obnosić się swoją wiarą? Idę sobie odebrać zamówienie na rynku w #katowice, a tu jakiś gościu stoi z wielkim głośnikiem, flagą JEZUS ZBAWICIEL i głosi swoje mądrości xD Nie możecie siedzieć w domu i nie prowokować innych ludzi? Mam kolegę katolika i uważa on takich ludzi za śmiesznych, że to jest obnoszenie się ideologią i tak nie robi. Jak chce sobie iść na piwo na rynku to nie chce jednocześnie słuchać katolickich bzdur, a on mnie do tego nas zmusza.

#bekazkatoli #bekazprawakow #heheszki #religia
harpiowata - Drodzy #katolicyzm, czy możecie nie obnosić się swoją wiarą? Idę sobie o...

źródło: comment_1594911886DprWLnqcz35wzgJ2aPJwMf.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@harpiowata moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów na swój sposób czy to aktywistka czarnego marszu, czy to gej idący za rękę z transseksualistą na marszu równości czy katolik głoszący Słowo Boże. Szanujmy się wzajemnie ludzie bo niedługo nas tu nie będzie jak tak dalej będziemy się wybijać, pis joł
  • Odpowiedz
@harpiowata ja wiem że to co piszesz to taka śmieszkowa prowokacja, hehe, patrzcie jestem po lewej stronie i piszę to co zazwyczaj piszą katole. Mam nadzieję że w życiu codziennym szanujesz innych ludzi. Tak naprawdę po obu stronach barykady są ludzie źli. Cześć katolikow którzy urządzają sobie pseudo krucjaty jak i część lewicowców którzy obrażają katolików (wszystkich, w tym normalnych) znieważając ich symbole religijne. Ja sam jestem agnostykiem ale wiem że pewne
  • Odpowiedz
@Fairplay2016 no właśnie, świadkowie głoszą żeby nawrócić i jakby "zrobić nam miejsce w niebie" czyli tak naprawdę dobrze nam życzą robią to w sposób specyficzny ale jak się tak od innej strony na to spojrzy to jakoś tak miło człowiekowi na sercu mimo że się nie wyznaje ich wyznania
@harpiowata
@zagu
  • Odpowiedz
  • 2
@zagu taka ciekawostka - właśnie niebieski mi powiedział, że jak przysłuchiwał się temu (bardziej niż ja jak widać) to mówili o katolicyzmie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@harpiowata a lewaki i prawaki dalej swoje. Jednych dupa boli bo parada, drugich bo msza. #!$%@? ja jak idę u mnie w miasteczku na rynek do knajpki spotkać się ze znajomymi i z głośników wokół kościoła #!$%@? msza to poprostu mam to w dupie, mimo iż księży nie trawię, starych moherów nienawidzę, a do istnienia Boga jestem tak mało przekonany, że w zasadzie jestem tym ateistą. Kto jak kto, ale tęczusie i
  • Odpowiedz