Wpis z mikrobloga

@WeezyBaby: Więc mam ci przedstawić rymowanki jakie czarni nagrywają i udostępniają między sobą? To co oni tworzą jest usuwane nawet na youtubie.

#urojenia


Za to widzenie wszędzie spisku białych, którzy tak usilnie starają się odebrać nagrody czarnym to już nie są urojenia? Iksde z ciebie.
  • Odpowiedz
@Czimchik:
No rzeczywiście większość to raperzy, o których prawie nikt nie słyszał, ale niech będzie, bo nie potrafią o niczym innym niż o zabijaniu białych i biedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) zakończmy już. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.
  • Odpowiedz
@SynTwojejStarej:

No ja myślę, że trzeba nagrać dobrą muzykę a nie


Kendrick Lamar w 2015 roku nagrał album przez wielu uważany nie tylko za album dekady ale i jeden z najlepszych w historii muzyki i co? W ktegorii album roku wygrała Taylor Swift z albumem o którym dziś nikt nie pamięta bo był niczym nie wyróżniającym się porządnym popowym albumem co najwyżej.
W 2012 roku wydał kapitalne GKMC a akademia nagrodę dała wiele gorszemu The Heist od Macklemora(tutaj akurat w kategorii best rap album). Problem też miał Drejk, którego Hotline Bling ewidentnie popowe nie zostało uwzględnione w
  • Odpowiedz
@Frezeek: znowu: Three 6 Mafia dostała Oscara a nie grammy to po pierwsze a po drugie mowa o konkretnej kategorii grammy a nie grammy w ogóle. No i Three 6 Mafia to nie jest wypowy gangsta rap ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz