Wpis z mikrobloga

@Gviazdor: za nic mają życie innych? co ty #!$%@? typie.
Oglądam czasem ten całe polskie drogi na yt i wiele sytuacji jest takich że np stary dziad sobie powolutku #!$%@? tam gdzie nie powinien, np. pod prąd.
Poza tym, weź nie porównuj tego chlewu obsranego gównem to krajów wysoko rozwiniętych bo to dla nich obraza.
Jesteśmy biedni i porównywać nas należy do bloku wschodniego a nie do #!$%@? norwegii czy innej
@Gviazdor: beka z takich ludzi, mistrz kierownicy, a nigdy nie jechał pewnie autem co łapie setkę w 4-5 sekund xD. Osobiście całkiem dobrze potrafię jeździć, wiem jak wyprowadzić samochód z różnymi napędami z poślizgu, itd, a i tak zdaję sobie sprawę, że jak coś się stanie nagle w trakcie zwykłej jazdy to muszę mieć trochę szczęścia i kontrolę trakcji do pomocy(tak, ona nie zawsze nas uratuje, szczególnie przy mocnej ulewie, albo
@Gviazdor: Oh jak ja uwielbiam takie wykopy plebsu o mnie xD Ha tfu na takie sieroty za kierownicą jak ty, którym jeszcze wiatr hula w głowie, bo nie potrafią zrozumieć prostych zdań.

BTW oddałeś już prawko czy #!$%@? 90km/h między miastami? W końcu to niebezpieczna prędkośc dla takich jak ty xD

@snwptest: Drugi człon też jest skrótem, ale ciii.. nie mów tego moderacji ;)

@aksal89: @vieniasn: @Czarna_ksiazka: