Wpis z mikrobloga

@duncanidaho2: nie twierdzę, że robi komuś krzywdę, po prostu nie wydaje mi się, zeby obnoszenie się z tym powinno być pochwalane, bo generalnie każda różowa powyżej 4/10 może tak "pracować". Nie lepiej pochwalać pracę nad sobą albo cokolwiek innego ambitnego, żeby inni btali przykład? Takie różowe jak kleboldswaifu nie powinno się pochwalać, bo jeszcze inne, mniej ogarnięte jednostki mogą brać przykład.
  • Odpowiedz
@Pacmandierro: Czyli jak rozumiem, ludzie mogą zarabiać lepiej niż poprzez prostytucje, więc nie powinniśmy ich pochwalać?

No dobrze, czyli musimy wrzucić robotników na budowach, dostarczycieli żarcia czy kierowców - bo to również są profesje do których nie potrzeba mieć prawie żadnych kompetencji. Absurd.

I ostatnia sprawa. Nie widziałem żeby ktokolwiek pochwalał tą osobę tutaj za to czym się zajmuje. Co najwyżej za otwarte się przyznanie do tego faktu, co w
  • Odpowiedz
No dobrze, czyli musimy wrzucić robotników na budowach


@duncanidaho2: czepiam się żeby się czepiać, ale lekko zahaczam o branżę budowlaną (ale tylko w teorii ;) ) i to jest zbyt duże uogólnienie i przez to bede robił krucjatę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo mylisz pomocników majstrów z... elektrykami, murarzami, energetykami, hydraulikami, operatorami koparek, dzwigów, gazowników... a do tego trzeba miec.. znaczne kompetencje i umiejętności ;)
  • Odpowiedz
@Pacmandierro: kolega pytal dlaczego laska jest pogardzana /wysmiewana.
Ty piszesz o pochwalaniu takiej drogi życiowej. W ogóle nie odpowiadasz tak naorawde na pytanie - to, że się kimś nie gardzi, nie znaczy, że sie pochwalą jego czyny. To są skrajne reakcje, między nimi jest miejsce inne.
  • Odpowiedz
@Pacmandierro: Każdy może też pracować na kasie, mamy piętnować takich pracowników, bo nie daj boże kogoś to zainspiruje zamiast na przykład zostać profesorem?
Nie pochwalam profesji, myślę, że dziewczyna robi sobie dużą krzywdę, ale szkalowanie i wyzywanie niczym się nie różni od motłochu lecącego z widłami za wioskowym odmieńcem, żałosne trochę.
  • Odpowiedz
rozumiem, że nie będziesz miał nic przeciwko temu, ja Twoja córka będzie utrzymywać się z prostytucji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Paruwkowy__Skrytorzerca: Nie bardziej niż syn pracujący jako zwykły robotnik na budowie.

@Stitch: Dlatego starałem się zaznaczyć że chodzi o takiego najniższego robotnika, co to zamiata kostkę po ułożeniu itp. To że na budowach pracują ludzie, którzy musieli włożyć ogrom pracy żeby to robić wiem
  • Odpowiedz
@korporacion: bo wykopkom spierdoxom nie mieści się w głowie że ludzie mają różne podejście do seksualności i szmacą każdego kto nie rucha się tylko przy zgaszonym świetle na misjonarza z miłością życia z liceum albo wali konia XD
  • Odpowiedz