Wpis z mikrobloga

Mały dylemat mieli.
Wczoraj Pani potracila mnie samochodem jak jechałem na rowerze. Jakoś żyję, zbita kostka, rower na zlom możliwie (Pani zobligowala się do naprawy bądź zwrotu kasy za niego, mam jej adres). Jakoś żyję, kostka trochę zbita.
Nie wzywałem policji, zawiozla mnie do domu, opatrzyła, dala rower zastępczy jakbym chciał pojeździć.

Głosy ludzkie mówia żem debil bo policja ubezpieczenie Hajs.
Dobrze postąpiłem czy zle?
#rower #wypadek #kierowcy
  • 65
via Wykop Mobilny (Android)
  • 80
@dredziarz: jakim #!$%@? wrednym? A jak się okaże, że będzie trzeba w ciągu roku na przykład operować kostkę dwa razy, a dostanie 1000 zł i herbatkę to jest ok? XD

Po to się ma OC, mi nawet do głowy by nie przyszło, żeby komuś oferować "dogadanie się". Chyba, że bym lusterko połamał albo jakaś małą rysę za 200-300€ max, ale nie w takiej sytuacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@InsanityMotion: nie rozumiem tej pobłażliwości podczas stłuczki drogowej nie z waszej winy, przecież po to ma każdy ubezpieczenie żeby z niego korzystać a tak to zawsze osoba winna kombinuje jak was oszukać, zapiszcie sobie w notatniczku żeby zawsze dzwonić po bagiety bo jak się dogadacie to na tym stracicie
@InsanityMotion wczoraj wypadek, dzisiaj na sor XDDDDDDD

Cytując klasyka: "No to se jeszcze poczeka hehe."

Swoją drogą, nauczony doświadczeniem mojego znajomego, który przez 2 lata się bujał po sądach bo typ po tygodniu stwierdził, że nic takiego nie było i kumpel podrobil jego podpis mam #!$%@? na "bycie #!$%@?" jak coś to zawsze policja, notatka i koniec tematu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@InsanityMotion: być życzliwym - spoko. Nie pobiłeś jej, nie groziłeś. Kobieta może rzeczywiście chcciec bardzo dobrze dla Ciebie, ale nawet ją mogą przerosnąć koszty leczenia i roweru i zupełnie bez jakiejkolwiek złej woli nie zapłaci Ci tych pieniędzy. Od tego jest te ubezpieczenie OC, żeby takie wypadki pokrywać i nie rozumiem dlatego ludzie tak bardzo boją się z niego korzystać. Przecież wzrost składki to będzie max parę stów co i tak