Wpis z mikrobloga

Mireczki, poszukuję #smartwatch na prezent dla różowego, który trenuje #bieganie. Pomożecie coś dobrać? Funkcje które muszą być: pulsometr, GPS, synchronizacja z Endomondo i Strava, odtwarzanie muzyki (najlepiej Spotify, ew. MP3). Wszystko to bez konieczności zabierania telefonu ze sobą na bieganie (czy to w ogóle możliwe?).
Jeśli chodzi o wygląd to raczej okrągły i im mniejszy tym lepszy (żeby można było też nosić na co dzień). Koleżanka przyszłej właścicielki ma Polar Ignite i on wizualnie jej się bardzo podoba, ale nie ma odtwarzacza. Z góry dzięki za pomoc! /edit budżet do 2kPLN
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@5Smak: Garmin Forerunner 645 Music moze?
Ostatnio moja różowa kupiła Vívomove 3S. Największym plusem że jest zajebiście ładny, ale nie spełnia podstawowego założenia - GPS działa tylko w połączeniu z telefonem (sam zegrek nie ma modułu GPS). Dla mnie to turbo minus, ale jak Twoja różowa szuka bardziej ładnego niż funkcjonalnego to jest ok xD
@5Smak:
A dla starej baby, jednakże dla mnie szanownej damy i mojej mamy, to co wielebni wykopkowicze polecacie? Do 1000 zł. kompatybilne z telefonem huawei, acz niekoniecznie, za to z dokładnymi funkcjami zdrowotnymi? Raczę plusem i dobrem słowem wspomnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@enden89: Garmin 45 (780 zł) ma funkcję Body Battery. Garmin 245 (seria wyżej, ale to już 1200 zł) ma dodatkowo Pulsoksymetr, czyli wskaźnik natlenienia krwi. Jednak rzadko korzystam, dużo się tam nie dzieje. Poza tym oba mają całkiem dokładny pomiar tętna. Tylko że to sportowy zegarek, z nastawieniem raczej na dłuższy czas działania i dokładny pomiar niż super funkcjonalność.

@ruum: @5Smak: Venu brzmi jak świetny wybór, ale na reddicie
@5Smak: To Vivoactive 4 (ale w sumie nie wiem czy warto dopłacać prawie 50% do 3 music). Choć w tej kasie to np. Fenixa 5S+ skombinujesz, tylko w sumie to overkill jak dla mnie.