Wpis z mikrobloga

@marianoitaliano: Jeżeli to nie jest fejk to ci "pranksterzy" najprawdopodobniej dostali numer od służb specjalnych Federacji Rosyjskiej, bo to jest niemożliwe od tak dodzwonić się do prezydenta wtf.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 199
@marianoitaliano: czujecie... skoro Duda z jakimś niezweryfikowanym gościem płaszczy się i tłumaczy niczym dziecko przez słuchawkę wyobrażajcie co musi się dziać podczas wizyt zagranicznych np w USA... xD on będzie walczył o to aby organizacje żydowskie nie wydusiły z Polaków 300mld dolarów? xD xD
  • Odpowiedz
  • 4
@marianoitaliano to była pierwsza rzecz którą dzisiaj rano usłyszałem i do teraz nie rozchodziłem. Brzmi prawdziwie ale wydaje się to tak absurdalne, że aż nawet dla PiSowskich realiów niemożliwe. Sam nie wiem, jeśli to prawda to straszny wstyd. A jak fake to nie mam pojęcia jak to może być zrealizowane, AI?
  • Odpowiedz
@marianoitaliano: ilu z was odsluchalo to do konca? Ja ewidentnie slysze manipulowanie przy tym nagraniu, szczegolnie w momentach kiedy najbardziej sie duka. Ale sluchalem na glosniku telefonu, wiec roznie moze byc.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Żeby osoby które uwierzyły w pranka zrozumiały że nie można łykać wszystkiego od ruskich.
Zresztą fajnie im się rozwija sztuczna inteligencja. Oczywiście nie po to, żeby ułatwić życie ludziom, tylko żeby oczerniać Europę i Amerykę xD
  • Odpowiedz