Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
Mam pewnego mindfucka, pomożecie?

Jakieś 3 tygodnie temu poznałem typa, dajmy mu Adam. Adam stwierdza że jestem spoko i wkręca mnie do swojej grupki znajomych, spoko ludzi z którymi nie łapałem żadnej spiny.

Grupa dosyć mocno była związana z niechęcią do pewnego Szymona, na naszej grupce na FB było pełno memów które gościa wyśmiewały wprost, ja trzymałem się z daleka bo typa nawet nie znałem.

Ale do rzeczy. Kilka dni temu jeden z grupki przywiózł tego Szymona w miejsce gdzie się spotykaliśmy, co nie spodobało się Adamowi i jego dziewczynie. Plot twist - z jakiegoś nieznanego powodu reszta grupy się zaczęła z nim zadawać. Dziewczyna Adama powiedziała kilku osobom co sądzi na temat tego gościa i że go nie chce w naszej grupie, sam Adam zwrócił uwagę że wcześniej każdy gościa obgadywał.

Wczoraj wyszło że ta reszta co się zaczęła z Szymonem kumplować założyli nową grupę, bez nas (mnie, Adama i jego dziewczyny). Dodali nas do niej, i okazało się że temat naszej trójki był tam mocno poruszany, że mają nam nic nie mówić o istnieniu nowej grupy i się do nas nie odzywać, jego dziewczynę wyzywali od grubasów itp.. Nie znam oficjalnego powodu dla którego grupa pogodziła się z tym typem, ani też nie znam powodu dla którego aż tak zaczęli wyzywać dziewczynę która w sumie powiedziała swoje zdanie na ten temat.

Trochę dziwnie się z tym czuje bo fajna grupą znajomych podzieliła się na dwie grupy. Kto ma tu rację, macie jakieś pomysły? #pytanie #znajomosci
  • 125
  • Odpowiedz
@NewEpisode: ok, jestes znajomym Adama, wiec dziedziczysz po nim w grupie. Nawet jezeli sie nie udzielales na temat szymona, to reszta uznala ze mozesz podkablowac Adamowi i dla bezpieczenstwa lecisz z nim do jednego wora ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Albo teraz prostujesz temat ze nigdy nic do Szymona nie miales i znajomosc z Adamem nie jest slepo podozajaca za nim.

Albo sie odcinasz calkowicie od patafianow i
  • Odpowiedz