Wpis z mikrobloga

Mireczki, potrzebuje nowego laptopa do obróbki zdjęć (adobe lightroom i czasem Photoshop)

Budżet max 4500 zł. (Musi być nowy)

Z tego co zauważyłem, to w tej cenie przeważają laptopy "gamingowe", ogólnie nie przeszkadza mi to, ale słyszałem że dużo lepsza byłaby mobilna stacja robocza, aczkolwiek w tej cenie raczej nie do dorwania nówka sztuka. Są jakieś tam poleasingowe, ale zależy mi na fabrycznie nowym sprzęcie.

Głównie laptop będzie używany podłączony do zewnętrzne o monitora, klawiatura i myszka, ale potrzebuje też mobilności, stąd laptop a nie stacjonarka, która oczywiście miałaby lepsze parametry.

Znalazłem taki komputer na x-kom, jest on coś warty?

https://www.x-kom.pl/p/527261-notebook-laptop-156-hp-pavilion-gaming-r7-3750h-16gb-512-w10-1660ti-144hz.html

Zawsze chciałem mieć macbooka, ale najtańszy pro kosztuje 6500 i dla maca możliwe że nawet byłbym w stanie tyle wyciułać, ale 8 gb ramu i tylko dwa wejścia usb C mnie odstrasza. No i procesor sprzed kilku lat.

Pomóżcie, bo jutro muszę złożyć zamówienie, dofinansowanie te sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#komputery #informatyka #laptopy #zakupy #elektronika
  • 4
@PrzemekLee: Wiem ze o tym pisałes ale podsune taki pomysl. Skoro i tak pracujesz w domu, a w teren tylko okazyjnie to zmotałbym stacjonarke do pracy jak należy, a do sporadycznych wyjsc w teren, osobno, albo nawet za jakis czas dokupic thinkpada poleasingowego z ssd za 500zł i załatwia temat.