Wpis z mikrobloga

@cypisek84 kurde myślałem, że masaż to bardziej pleców w tych fotelach, a to faktycznie na zasadzie falowania pupy działa tak jak poczytałem teraz w necie
@Kudy: był, pewnie masz komforty które same w sobie były najdroższymi fotelami w E39 (w E38 szły jeszcze kontury które były jeszcze droższe). Ale to fajna opcja, rzadko spotykana w piątkach. A co tam masz za silnik? Widocznie ktoś mieszkał w ciepłym klimacie albo auta używał tylko w lecie i nie opłacało mu się grzanie. Z ciekawostek ten masaż działa identycznie nawet w F01, gdzie po prostu pompuje trochę dupsko zamiast
@Fajoski mam też wszystkie możliwe poduszki powietrzne (w tylnych drzwiach, tylnych słupkach też), rolete elektryczną tył i w drzwiach tylnych, fabrycznie ciemnione szyby tył i ten cały telefon xd
@Fajoski a co do unikatu, to kiedyś przy okazji rozbierania drzwi znalazłem pod wykładziną schowka w drzwiach jakiś przycisk i instalacje dodatkową poprowadzoną od lusterka. Pewnie ktoś zrobił zabezpieczenie, że bez tego nie uruchomisz auta, ale poprzednik to amputował
@Kudy: To u mnie z opcji oprócz skóry i ksenonów to nic nie ma :D Nawet kierownica jest bez multifunkcji a radio wąskie, jednoczęściowe. Ale stan auta, silnik i brak korozji mi to wynagrodziły - dorzuciłem sobie sporty, radyjko Professional i kierownicę serducho i już mi więcej nie potrzeba z opcji.
@Fajoski no to ksenon mam, czujniki parkowania, serducho z tempomatem, a to o czym ty mówisz musiałem sobie zapracować na to xd przejrzyj moje poprzednie wpisy, bo trochę się działo
@Kudy: Widziałem te wpisy ;) Jak auto zadbane to warto, zwłaszcza jeśli sam robisz i odpadają ci koszta robocizny. Ja jutro odstawiam maszynę na gruby serwis - oprócz większych hamulców i kolektora z M50B25 wchodzi 6-biegowy manual z E90, po strojeniu mam nadzieje na jakieś 220 koni co w manualu już się powinno przyjemnie odpychać.
@wh1zZ: Skrzynia od E90 diesel podchodzi (przynajmniej pod M52) ale trzeba delikatnie mocowania przerobić i ori wał od M52 musi zostać skrócony i wyważony. Wał od innych modeli nie wejdzie. Dodatkowo mocowanie lewarka trzeba sobie przerobić. Na szczegółach niestety się nie znam ale będzie to robić zaufany mechanik który już nie raz przerabiał ten temat. Ale P&P to niestety nie jest.

6 bieg działa tak jak w E90, nie wiem czy