Wpis z mikrobloga

@carnaval: Dlatego wziąłem próbki zamiast kupować pół kilo, posmakuje to posmakuje, nie to przynajmniej nie będzie szkoda. A już mam tak z rosamonte, że była zalana tylko 2 razy i stoi praktycznie całe opakowanie w szafce bo nie podeszło
@69guziec: No ale pół kilo różnych próbek a półkilowa paczka jednej yerby to całkiem coś innego, jedna próbka może mi posmakować, druga nie a jak kupię całe opakowanie i mi nie podejdzie to i tak będzie szkoda wyrzucić.

Poza tym @RSjabber: miał na myśli z depresja SMAKOWA, więc co ma do tego tolerka?


Przecież to mem z Krisem, co miałem odpisać?
@69guziec: No nie wiem jak z Verde bo nigdy nie piłem ale mam w domu 3 CBSe - pomarańczową, owoce tropikalne i tę siluetę zieloną. Pomarańczowa mi smakuje jak antybiotyk, owoce tropikalne w miarę ujdą a silueta jest spoko
@Elemelas: Ja polecam verde na początek. Z guarana najlepsza. Oczywiście po czasie już człowiek do tego nie wraca ;) oczywiście śmieszy mnie to jak ktoś mówi ze gowno to gowno tamto. Jak by był jeden prawiono smak. Chociaż brazylijskie mi nie podchodzą rozumiem ze komuś mogą smakować. Wiec kupuj po kolei próbuj i szukaj ;)