Wpis z mikrobloga

22 730 - 500 = 22 230

Data donacji - 14.07.2020
Grupa krwi - A Rh+
Donacja - Płytki
RCKiK Racibórz, OT Jastrzębie-Zdrój
Prywatny licznik - 10 200ml
Odznaczenia - na razie ZHDK III

Po 3 latach powrót do płytek ()
Pieczątki brak :(

#barylkakrwi #krwiodawstwo #czujedobrzeczlowiek
PutOnAHappyFace - 22 730 - 500 = 22 230

Data donacji - 14.07.2020
Grupa krwi - A Rh+...

źródło: comment_1594717551qlrjAYp8gEq6A7dbqzKXFZ.jpg

Pobierz
  • 24
Kiedyś byłem oddać krew, wszystko spoko ale jak zaczynają spuszczać to odlatuje i przerywają proces. Także oddawać w sumie nie mogę (cholera wie czemu) tak samo jak mam badanie krwi, ściągają malutką ilość a ja już śpię
@PutOnAHappyFace: @RozbrykanyKartofelek: Lekarz przeprowadzając tzw. badanie przedmiotowe ma obowiązek zwrócenia uwagi na wyraźnie nadmierną dysproporcję między masą ciała a wzrostem (BMI). Wynika to wprost z Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 18 kwietnia 2005 r. w sprawie warunków pobierania krwi od kandydatów na dawców krwi i dawców krwi.
panidoktorod_arszeniku - @PutOnAHappyFace: @RozbrykanyKartofelek: Lekarz przeprowadza...

źródło: comment_1594723914ZAYCxTUsLw3HlBqe31klpi.jpg

Pobierz
@RozbrykanyKartofelek: Jest odrębny punkt dotyczący minimalnej masy ciała. Przytoczony przeze mnie dotyczy zarówno nadwagi, jak i niedowagi. Pozostawia pole do interpretacji, ponieważ o ostatecznym dopuszczeniu do donacji decyduje lekarz na podstawie wypełnionego kwestionariusza i pełnego wywiadu. Dyskwalifikacje z powodu nadwagi są sporadyczne, ale zdarzają się. Dodatkowym czynnikiem bywają często choroby towarzyszące nadwadze.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jalop: oddawałeś w punkcie podległym RCKiK Poznań? Wg zamówienia od 1. grudnia 2019 mają już te nowe czekolady, zresztą kilka osób dodawało wpisy właśnie z Poznania i mieli te nowe czekolady, więc nie wiem od czego to zależy