Wpis z mikrobloga

  • 8
Tak narzekacie na profile #rozowepaski na #tinder #badoo a u niebieskich wcale nie lepiej. Ponad połowa profili bez opisu. Spora część tych z tekstem zawiera któreś z, albo kombinację: ONS, sapioseksualny, FBW, "nie jestem taki jak 90% facetów".
Mnóstwo zdjęć nagich torsów. Mnóstwo. Brak interpunkcji, ogrom błędów i wspominanie, że nie chodzi tylko o seks, ale "lubię stringi i ładne pupcie hehe", a 3 z 4 wrzuconych zdjęć to samojebki z auta gdzie wielka łysa głowa wygląda jak kciuk.

A tu p0laczek xD
Wyjątkowo chyba nie sapioseksualny, ale przynajmniej konkretny, brać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#podrywajzwykopem
edayta - Tak narzekacie na profile #rozowepaski na #tinder #badoo a u niebieskich wca...

źródło: comment_1594677974mAntrGKQIMvBLRXX3dcEwq.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@edayta: Daj spokój, badoo to sam ściek. Jeśli chodzi o apki randkowe to tylko tinder. No tak działają portale randkowe, ze każdy chce pokazać się od jak najlepszej strony stad laski z dekoltami, w pięknych makijażach i faceci z nagimi torsami czy w furach.
  • Odpowiedz
sapioseksualny


@edayta: co to gurwa znaczy? xD
Typowy zakolak do tego. No i szukanie współlokatorki na tinderze? Jakieś to porąbane. Pewnie liczy na jakiś seksik w zamian za opłacanie pełni wynajętego mieszkania. Śmierdzi mi to wszystko.
  • Odpowiedz
@edayta: rozwalają mnie te zdjęcia w samochodach :D. Ja szczerze mówiąc nigdy nie przeglądałem męskich profili, ale kumpel na bieżąco jest i dla beki mi jakieś hity podsyła żeby się pośmiać. Tak jak mówisz, 3/4 zdjęć goście w samochodach, z okularami na pół mordy, jeszcze jak do tego jest wyostrzone i czarno białe a typ ma brode to już nawet w 1% nie wiesz jak on w ogóle wygląda xD.
Co
  • Odpowiedz
@edayta: niebiescy nie dają opisów z tego samego powodu co różowe.,, Bo i na jedną noc wydupcze i taką na całe życie posunę" dziewczyny musicie wiedzieć że nawet największy ruchacz jak pozna tą jedyną to pójdzie pod ołtarz, wszystko zależy co sobą reprezujecie i na ile pozwalacie
  • Odpowiedz