Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bardzo #!$%@?łem wiele lat temu. Miałem bardzo bardzo mocną depresję i z zazdrości napisałem do dziewczyny na której mimo upłwu 3 lat nadal mi zależy.()
Mam jakieś parę dni urlopu, chcę to naprawić. Czy to głupie? Oczywiście. Ale czy gdyby chociaż w jednym procencie nie zależało na mi na niej, to po 3 latach nadal bym za nią tak tęsknił? Wstyd mi, bo pojechałem po niej jak typowy przedstawiciel tagu pregryw, tym bardziej, że byłem wtedy bardzo młodym, podatnym na różne bzdury dorastającym głupkiem. Byłem pod wpływem różnych stulei z kwejka i karachana, więc sami pewnie wiecie, że #!$%@?łem mocną rzecz.
Napisałem do niej dosyć ostry tekst i przestałem się odzywać. Po latach nie mogę już wytrzymać i chcę ją przeprosić, jak będę w Toruniu. Nie wiem, tylko jak zacząć...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0ccb12e270c575295b945d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 5
OP: @Gusmag Parę lat temu zjechałem dziewczynę w której się kochałem, z zadrości i gniewu. Żałuję strasznie po latach i chcę akurat wykorzystać urlop, by to jakoś naprawić. Tęsknię za nią od lat. I nie wiem, w zasadzie jak zacząć i co jej po tym wszystkim napisać...

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: marcel_pijak
@AnonimoweMirkoWyznania pewnie z Tobą nie będzie chciala być chociaz kto to wie. Jedyne rozwiazanie to byc szczerym z nia do końca. Moze to nie spowoduje powrotu ale przynajmniej oczyscisz siebie z negatywnyvch emocji. Miej na uwadze że ona moze miec juz to w dupie i ta historie puscila w zapomnienie. Przepraszanie moze wywołać u niej niemiłe wspomnienie i kto wie jak na to zareaguje. Może wybaczy, a moze napluje w twarz. Wsztstko