Wpis z mikrobloga

@kuba-jikj: na drugiej turze głosowałem wtedy na komora, a również chciałem kogokolwiek innego ale jak do drugiej wszedł przedstawiciel PiSu odpuściłem, nie spodziewałem się co prawda tego co wyczynia ale i tak bul był lepszym wyborem
  • Odpowiedz
@Deska_o0: za 10 lat napiszesz, że hurrrr ten dzisiejszy prezydent to pała. Dudson to był gość przy nim, sztamę z trumpem trzymał, a nie ten cięć xD
  • Odpowiedz
Od okrągłego stołu cały czas ta sama banda, co się może zmienić? Jak nie PSL - Ruscy to PO- Niemcy i PIS - Amerykanie. Strefy wpływów ot wszystko a o Polski interes ( poza własnym w tym burd..elu ) nikt nie dba.
Polacy jako europejska tania siła robocza jak nie w Polsce to w Europie Niemiecko-francuskiej ( choć całe EWG) z tego korzysta. Zasoby naturalne albo już nie należą do szeroko pojętego
  • Odpowiedz
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: od Kwasa i Jaruzelskiego out. O ile 0.7 chłodź się to dość kontrowersyjny przypadek, to jednak swoją rolę spełniał nieźle, na pewno lepiej niż obecne miernoty. Jaruzelski to natomiast bardzo tragiczna postać.

Leszke to klaun, tylko, że on chyba taki jest, ew zajebiście dobrze gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜
  • Odpowiedz