Wpis z mikrobloga

#!$%@? więcej osób w mazowieckim wybrało dude niż na podkarpaciu było osób uprawnionych do głosowania XD


@jebluschytrus: bo wbrew powszechnej opinii Mazowieckie poza Warszawa jest biedne. Warszawa nawet swego czasu im bardzo szkodzila, nie wiem jak teraz, ale bylo tak ze omijalo wojewodztwo masa dofinansowan z unii dla biedoty, bo Warszawa zawyzala PKB.

Pojedziesz z Warszawy troche na wschod to jest dramat.
@tomasz-terlecki: a jeszcze parę tygodni temu najgorszym rejonem Polski był Śląsk i nas chcieliście oddawać Niemcom, teraz Podkarpacie Ukrainie, gdyby wykopki decydowały o granicach to niedługo powstałyby Stany Zjednoczone Polski jak Mariusz Max Kolonko ogłosił
Przecież to wieś z całego kraju zdecydowała, a nie samo Podkarpacie


@push3k-pro: I znowu powielanie tej głupoty. Wiesz że większość populacji Polski żyje w miastach? Spytaj się lepiej sąsiada na kogo głosował.
@tomasz-terlecki: Wy naprawdę nic nie rozumiecie? Ja #!$%@?, ja już sam nie wiem czy to celowy sabotaż, czy ludzie są idiotami. Polacy nienawidzą pogardy, rzesze ludzi ze wsi i wschodu czuły się latami poniżane, elity liberalne nawet przed wyborami nie zmieniły narracji. Jedyny sposób żeby pokonać PiS a w przyszłości cały duopol PiS PO to przynajmniej posiadanie neutralnej reakcji u tej rzeszy wyborców. Śmiejcie się, ale jak widać to oni zadecydowali