Wpis z mikrobloga

Zwracam się do ciebie jako członka neuropki


@JerzyKulej:

A kiedy powiedziałem, że jestem jej członkiem?

,,Przecież po waszej aktywności i ilości kont przygotowanych przed wyborami widać że neuropa dostała dodatkowe fundusze,,

Udowodnij to. Konkrety proszę.

,,poczytaj wpisy normalnych ludzi a nie tych z pod tagu,,

Poczytałem, nikt normalny się nie skarży, nadal.

,,to chyba twój kolega,,

Udowodnij że to mój kolega.
  • Odpowiedz
@Sympatyczna_Kapibara: a mnie smuci że takiego Sasina za przewalenie 70 mln nic nie ruszy, nawet nie kazali mu podać sie do dymisji, to samo Szumowski za przekrety z bratem czy kolegą. Za karę naród wybrał im znowu prezydenta bo hehe tych od gwiazdek piecze dupa. Tym się różnią ludzie inteligetni, jednych boli 70 mln, innych jakieś smieszne gwiazdki. Zgadnij ktorym jestes.
  • Odpowiedz
@szermierczyk:

"Nie możemy się zgodzić na wizytę w pałacu prezydenckim" - powiedział anonimowy informator ze sztabu Rafała Trzaskowskiego. "Libacja alkoholowa między głową państwa, a naszym kandydatem mogłaby doprowadzić do ujawnienia kolejnego transportu uranu do Czeczenii, który właśnie przygotowuje Jurek Owsiak" - dodał.


Tyle są warte cytaty "anonimowych informatorów" (to tak à-propos drugiego screena, tego o debacie). ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Sympatyczna_Kapibara: #!$%@? typie. Od 2015 (i wcześniej) na dzisiejszą opozycję sypią się wyzwiska: Ubecja, Kodomici, 3cie pokolenie SB. Odmawia się nam polskości, nazywa lemingami, wiąże się z pedofilami i zdrajcami.

I gdy opozycja zrobiła sobie jajcarski „ruch” gdzie nawet słowo „#!$%@?ć” jest cenzurowane to nagle wielka afera i jak tak można gardzić drugim człowiekiem.
  • Odpowiedz
TVN24 nie potrafi sie powstrzymac od kłamania nawet w czasie wieczoru wyborczego Dudzie dorobili takie zmarszczki ze +10 lat conajmniej , za to rafałek wyszczuplony i wyzszy od Dudy.


@Sympatyczna_Kapibara: co do #!$%@? xD
  • Odpowiedz
"Że wszyscy debile od gwiazdek się udławili. Swoją nienawiścią, chamstwem, kłamstwem. Jak u Himilsbacha- zeszmaciliście się kompletnie, nie wygraliście i zostaniecie sami z całym tym swoim hejtem i ześwinieniem..." XDD Kto tu pluje jadem? Jaka telewizja przez 5 lat pluła na prawie 50% społeczeństwa? Kto nazywał każdego kto popiera opozycje wrogiem narodu? Kto pokazywał faka po przekazaniu 2mld na tvp? Kto oczerniał przeciwnego kandydata przy każdej możliwej okazji, nazywając go reprezentantem interesów
  • Odpowiedz